Dopoledne na Expres FM /
Celý playlist
Aktuálně

Oslavte třicetiny značky Olpran: Máme pro vás kolo za 30 tisíc a další super ceny

Redakce
30. 05. 2024
Nechce se vám číst? Článek si můžete i poslechnout

Exkluzivně každý den mezi šestnáctou a devatenáctou v Expres Drive vám Markéta Žilinská dá možnost vyhrát kolo Oplran za 30 tisíc korun. Jestli to bude elektrokolo, nebo se spolehnete na vlastní pohon, je jenom na vás, získáte totiž voucher na 30 tisíc a vyberete si sami! 

Výběr je opravdu široký

Slavíme 30 let s Olpranem

Tuhle značku kol my Češi milujeme a vy můžete od 27. května do 7. června vyhrávat na Expres FM skvělé ceny. Každý den pro vás máme voucher v hodnotě 2.000 Kč na cokoliv na webu Olpran.cz. Všechny správné odpovědi navíc budou ve hře o hlavní výhru, voucher v hodnotě 30.000 Kč na nákup libovolného kola nebo e-kola od značky Olpran dle vlastního výběru! Jméno výherce hlavní ceny zazní 7. června v Expres Drive mezi 16. a 19. hodinou! 

Poslouchejte každý den Expres Drive s Markétou a dozvíte se víc!

Dva miliony českých kol 

Firma Olpran vznikla v roce 1991. Je to ryze česká značka. Od roku 1993 se jejich hlavním předmětem podnikání stal prodej a následně i výroba jízdních kol a jejich příslušenství. Za dobu svého působení prodali již více než dva miliony bicyklů v různých provedeních. Kola značky Olpran se vyznačují kombinací kvality a rozumné ceny. Značka nabízí cenově dostupná kola – horská, treková i krosová – v designově zajímavém provedení.

Více informací: olpran.cz 

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM