Hudba na prvním místě / Music First /
Celý playlist
Aktuálně

Nejsem těhotná! Zendaya vyvrací fámy o svém jiném stavu

Kristýna Ševčíková
Na sociální síti TikTok se objevil příspěvek, který tvrdil, že hvězda seriálu Euforie Zendaya je v jiném stavu se svým přítelem a hereckým kolegou Tomem Hollandem. Zpěvačka a herečka tuto informaci okamžitě popřela.
16. 06. 2022

Video na platformě sociální sítě TikTok ukázalo fotografii ultrazvuku, která byla vyfocena tak, aby vypadala, jako by Zendaya zveřejnila obrázek sama. Pod falešným příspěvkem byl dokonce i komentář, který vypadal, jako by byl od herečky: „Miluji tě. Na půli cesty“.

Vyhořelý Tom Holland: Chce seknout s kariérou Spidermana?

Gratulace od celebrit

Zpěvačka a herečka ve středu v příběhu na Instagramu odmítla zvěsti o svém těhotenství. Zároveň si postěžovala na lidi, kteří „vymýšlejí věci bez důvodu“. Její jméno se kvůli tomu stalo trendem na Twitteru. Na tuto zprávu reagovaly i některé celebrity, jako třeba rapper Lil Nas X, a začali Zendaye gratulovat. Hvězda seriálu Euforie dodala, že takové falešné zprávy jsou i důvod, proč zůstává mimo Twitter. Falešné video bylo nahráno jako součást žertu s názvem Getting Krissed. Jedná se o trend, kdy jsou uživatelé sítí klamáni falešnými příběhy, načež by je měli šířit dál a napálit své přátele.

https://twitter.com/arisato_minako/status/1537122816855748608?s=20&t=s1uVNKDt1PvPA2bUw2jrAQ

Tomdaya

Zendaya Maree Stoermer Coleman se narodila a vyrostla v kalifornském Oaklandu, svou kariéru začala jako dětská modelka a tanečnice. V televizi debutovala jako Rocky Blue v sitcomu Shake It Up na Disney Channel. Její filmový debut přišel v roce 2017 se superhrdinským filmem Spider-Man: Homecoming, kde si zahrála hlavní ženskou roli, následně se objevila i v jeho pokračováních. V současnosti chodí se svým hereckým kolegou právě z filmů o Spider-Manovi Tomem Hollandem. Zvěsti o jejich randění se poprvé objevily během natáčení prvního filmu v roce 2017, ale vztah se potvrdil až v červenci roku 2021 poté, co byli vyfoceni v autě, kde k sobě měli velmi blízko. Fanoušci pár láskyplně označují jako Tomdaya.

Kam dál? Mladé maminky showbyznysu: Kdo rodil ve dvanácti a které celebritě sebrali děti?Úvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM