Nejlepší hudba ve městě /
Celý playlist
Aktuálně

Nejpopulárnější písně z TikToku: Zatancujte si na Harryho Stylese, Gayle i Justina Biebera

Karin Šnýdrová
Rodí se na nejpopulárnější sociální síti pro teenagery, kde jsou doprovodem několikasekundových videí i součástí tanečních výzev. Které hudební hity způsobily letos na TikToku virální šílenství a proč se jim nevyhnete ani v případě, že rozbijete svůj mobil?
06. 06. 2022

TikTok má dnes na muzikanty velký vliv. Připomene ty dávno zapomenuté, z nováčků udělá hvězdy a zahýbe příčkami hitparád. Jestliže patříte mezi aktivní uživatele této sociální sítě, s audiem byste měli umět pracovat. Počet zhlédnutí vašeho příspěvku se totiž odvíjí i od toho, jakou písničku umístíte do videa. Tak sáhněte po té nejtrendovější!

Čtěte také: Nejúspěšnější tiktokerky současnosti: Na čem vydělávají?

I Actually Do Cuss a Little

Když herečka Miranda Cosgrove (29) prozradila v roce 2020 v podcastu komičky Whitney Cummings (39) své nejoblíbenější sprosté slovo, netušila, že o dva roky později bude její poznámka jednou z nejsdílenějších vět na internetu. K mluvenému slovu přibyla chytlavá melodie singlu Afro Disco od Triggs a výsledný remix inspiroval k tvorbě miliony TikTokerů. Ostatně vtipné kompilace můžete omrknout ve videu.

ABCDEFU

Rozchodová skladba sedmnáctileté zpěvačky se sice stala hitem už loni, ale protože stále patří k největším hudebním trendům TikToku, nemůžeme ji vynechat. Gayle v ní posílá do háje svého ex a spolu s ním rovnou i jeho mámu, sestru, práci, přátele a rozpadlé auto, kterým jezdil. K talentované umělkyni se postupně přidávají další singles a totožný vzkaz zanechávají pro bývalé na sociální síti rovnou se zdviženými prostředníčky.

Only Love Can Hurt Like This

Refrén písně z roku 2014 se dostal do hledáčku generace zet a britská zpěvačka Paloma Faith (40) se díky tomu opět vrací do povědomí veřejnosti. Jen láska může takhle bolet, píše se v textu vzkříšeného hitu. Uživatelé, kteří si jej vybírají jako soundtrack k videím, často poukazují na to, že z rozchodu vyšli jako vítězové, zapracovali na sobě a cítí se mnohem lépe než předtím. Možností, jak citlivě zakomponovat píseň do příspěvku, je však celá řada.

As It Was

Nový počin bývalého člena skupiny One Direction trhá rekordy v poslechovosti, jakmile otevřete TikTok, dříve či později na skladbu As It Was od Harryho Stylese (28) určitě narazíte. Chytlavá melodie si na sociální síti vysloužila dokonce speciální choreografii, kterou napodobují snad všichni fanoušci zmíněného singlu. Přidáte se k nim?

Stay

Další hit, který spustil lavinu tanečních kreací, najdete pod názvem Stay a stojí za ním zpěváci The Kid Laroi (18) a Justin Bieber (28). Přestože ho vydali loni v červnu, zdá se, že ho posluchači stále nemají dost. Písnička zkrátka patří k těm nejoblíbenějším na TikToku. Troufnete si natočit podobné video jako ostatní? Pokud ano, možná vám to přihraje pár sledujících navíc.

Čtěte také: Sbohem Instagrame, vítej realito! Nová sociální síť nabírá na popularitěÚvodní foto: Profimedia

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM