Novinky Expres FM pro 17. týden

The Chemical Brothers vydali po dvou letech nový materiál. Další novinky v éteru Expres FM nabízejí domácí Klára Vytisková s Erikou Stárkovou, americký rapper Polo G nebo v Berlíně usazená švédsko-britsko-česká kapela.

The Chemical Brothers - The Darkness That You Fear

Legendární elektronické duo vydalo nový singl. Tom Rowlands a Ed Simons se skladbu rozhodli zveřejnit právě teď, neboť působí dle jejich slov nadějným a optimistickým dojmem.

The Prototypes & Lowes - Reason

Drum'n'bassové duo z anglického Brightonu představuje aktuální singl z druhého alba Ten Thousand Feet & Rising. O vokály se v něm postarala zpěvačka kapely Lowes Evie Plumb, jejíž hlas využili i CamelPhat nebo High Contrast.

Polo G - Rapstar

Dvaadvacetiletý rapper z Chicaga představil aktuální a dosud nejúspěšnější singl, který vystřelil z nuly rovnou na první místo amerického singlového žebříčku. Skladba by se měla objevit na jeho chystané třetí desce s názvem Hall Of Fame.

Klára Vytisková & Erika Stárková - Change

Zcela nový singl Kláry Vytiskové, který složila během loňského prvního lockdownu. O doprovodné vokály se v něm pak postarala herečka Erika Stárková, známá mimo jiné ze seriálu Most.

The Flavians - Blinded By The Scenery

V Berlíně usazenou mezinárodní kapelu tvoří dva Švédové, Brit a taky Češka, klávesistka a zpěvačka Anna Vaverková. Mají za sebou hraní na festivalu Glastonbury nebo předskakování britské kapele Catfish And The Bottlemen. Nový singl se objeví na připravovaném novém EP, které by mělo vyjít v létě.Foto: The Chemical Brothers

Podcast