Novinky Expres FM pro 1. týden

První porce nové hudby v novém roce 2021 přináší další singl irských Inhaler nebo zbrusu nové jméno domácí scény...


CamelPhat & Lowes - Easier

Britské duo CamelPhat patří k nejvýraznějším jménům na současné taneční scéně. Na konci října konečně vydali své debutové album s názvem Dark Matter a tohle je z něj aktuální singl, na němž spolupracovalo i electro-popové trio Lowes.

Inhaler - When It Breaks

Mladá irská kapela, v jejímž čele stojí syn frontmana U2 Bono Voxe Elijah Hewson, vypustila další singl z připravované debutové desky. Ta by snad měla vyjít v průběhu letošního roku.


Troye Sivan & Kacey Musgraves & Mark Ronson - Easy

Skladba Easy se původně objevila na loňském EP uznávaného australského zpěváka a skladatele Troye Sivana. Tohle je však její nová verze, která vyšla v prosinci jako singl, produkoval ji Mark Ronson a hostuje v ní americká country zpěvačka Kacey Musgraves.

Rodan - Gone

Zcela nové jméno na domácí scéně. Rodan Tuka je osmnáctiletý písničkář, středoškolák a fotbalista z Prahy a tohle je jeho první singl, o jehož produkci se postaral Honza Čechtický z Ohm Square. Společně pak pracují i na celé debutové desce.


Biig Piig - Feels Right

Jessica Smyth aka Biig Piig je v irském Corku narozená, ale v Londýně žijící zpěvačka a skladatelka. Tohle je její skvělý nový singl, který by si měl objevit i na její chystané debutové desce.Foto:
Inhaler.band

Podcast