Hudební novinky - 42. týden

Čerstvý hudební materiál na Expres FM.

Michael Kiwanuka: Light Michael Kiwanuka vydal na konci minulého roku svou třetí  desku s názvem Kiwanuka, za  kterou aktuálně získal prestižní cenu Mercury.

Mark Knight & Rene Amesz & Tasty Lopez: All 4 Love Za touhle pozitivní houseovou věcí stojí britský DJ a producent Mark Knight a jeho holandský kolega Rene Amesz. O vokály se pak postarala zpěvačka Tasty Lopez.

Yungblud: Cotton Candy Třiadvacetiletý britský floutek Dominic Harrison aka Yungblud patří mezi aktuálně nejúspěšnější mladé hudebníky. Tohle je další singl z jeho chystané druhé desky, která se bude jmenovat  Weird! a vyjde 13. listopadu.

Fleet Foxes: Can I Believe You Uznávaná americká kapela Fleet Foxes vydala na konci září svou čtvrtou desku s názvem Shore. Album má opět skvělé recenze a pochází z něj i tento singl.

Jónsi & Robyn: Salt Licorice Zpěvák islandských Sigur Rós Jónsi vydal 2. října své druhé sólové album s názvem Shiver. Na albu se vydal do končin, které jsou dost daleko od jeho domovské kapely a dopomohl mu k tomu vizionářský producent A. G. Cook z labelu PC Music. Tohle je z alba aktuální singl a hostuje v něm švédská zpěvačka Robyn.

FOTO: oficiální facebookový účet Michael Kiwanuka, 14. 10. 2020

Podcast