Hudební novinky - 41. týden

Čerstvý hudební materiál tohoto týdne na Expres FM.

Tata Bojs: Kraftwerk In Saint Tropez Tata Bojs finišují své desáté řadové album, které zatím nemá jméno a vyjít by mělo už na konci listopadu. Tohle je z něj nový singl, který v Mardošově textu se spoustu pop-kulturních odkazů propojuje lásku kapely ke Kraftwerk a francouzským komediím, Milan Cais pak skladbu nazpíval tematicky v angličtině s francouzským přízvukem. 

Romy: Lifetime 
Členka kapely The xx Romy Madley Croft vydala svůj první sólový singl, který napsala během jarního lockdownu. Romy pracuje i na celé sólové desce, její datum vydání ale zatím nebylo oznámeno.

Bonobo & Totally Enormous Extinct Dinosaurs: Heartbreak 
Britský producent Bonobo založil nový label s názvem OUTLIER, na němž chce vydávat své klubovější věci. První singl, který pod novou značkou vydal, složil s producentem, který si říká Totally Enormous Extinct Dinosaurs. Skladba je poctou devadesátým létům a připomene jména jako Orbital nebo Spooky.

Sia: Courage To Change Již brzy by měl jít do kin film s názvem Music, který napsala a režírovala australská zpěvačka a skladatelka Sia. Hlavní role v něm ztvárnily Maddie Ziegler a Kate Hudson a Sia se logicky postarala i o soundtrack, z něhož pochází i tento nový singl.

Wyfe: Y Girls 
je nové jméno na domácí kytarové scéně, ale stojí za ním už ostřílení hudebníci z kapel Holden, Luno nebo I Like You Hysteric. Tohle je další singl z jejich chystané debutové desky.

FOTO: oficiální facebookový účet Tata Bojs, 6. 10. 2020

Podcast