Hudební novinky - 2. týden

11.1.2017

Ed Sheeran

Ed Sheeran: Shape Of You 

Po roční pauze se opět přihlásil populární britský písničkář Ed Sheeran. Minulý týden vydal hned dva nové singly najednou, které okamžitě zaznamenaly na Spotify rekordní počet přehrání. My z nich vybrali skladbu Shape Of You.

Klara & The Pop: All Night Long 

Nový singl zpěvačky Kláry Vytiskové a její doprovodné kapely - dohromady si pak nově říkají Klara & The Pop. Klára už skladbu hrála během svých koncertů v minulém roce, ale až nyní se dočkala studiové verze. Zpěvačka zároveň oznámila, že čeká druhé miminko.

Chance The Rapper & Knox Fortune: All Night 

Americký rapper Chance The Rapper vydal minulý rok mixtape s názvem Coloring Book, který sbíral skvělé reakce ve světových médiích - figuruje takřka ve všech významných žebříčcích nejlepších nahrávek roku 2016 a na serveru Metacritic má skvělé skóre 90 bodů ze 100. Tohle je z nahrávky aktuální singl.

Justice: Fire 

Francouzská dvojice Justice vydala v listopadu své třetí album s názvem Woman. Tohle je z něj další singl, ke kterému vznikl i stylový videoklip se slavnou herečkou Susan Sarandon.

Two Door Cinema Club: Ordinary 

Třetí singl z jejich aktuální desky Gameshow. Tu kapela brzo představí naživo i v Praze a to 22. února v Kongresovém centru.