Will Smith kdysi toužil po harému. Které slavné ženy v něm chtěl mít?

Will Smith své fanoušky v novém rozhovoru šokoval. Přiznal totiž, že si s manželkou nejsou věrni a prý jim to tak maximálně vyhovuje. Promluvil také o svém snu mít vlastní harém. Které slavné ženy tam chtěl mít? Budete překvapeni jeho výběrem.

Manželství by nemělo být vězením

O tom, že mají Will Smith a jeho manželka Jada Pinkett Smith v manželství velkou míru volnosti, se šuškalo už dlouho. Nyní se tyto spekulace potvrdily, s touto informací přišel web Page Six. Will Smith přiznal, že jejich manželství sice začalo monogamií, ale postupně se jejich vztah vyvíjel až do bodu, kdy si nejsou věrní. "Jada nikdy nevěřila na konvenční manželství. Jada má příbuzné, kteří udržují netradiční vztahy. Vyrostla v prostředí, které bylo výrazně jiné než to, ve kterém jsem vyrůstal já," vysvětlil známý herec. Will Smith dodal, že probíhaly nekonečné diskuze o tom, co je "vztahová dokonalost", přičemž si po většinu času byli věrní a žili v monogamii, ale nemyslí si, že by to byl jediný způsob, jak dosáhnout zmiňované dokonalosti. Will Smith prohlásil, že si s manželkou "dali navzájem svobodu a důvěru", protože pro ně "manželství nemůže být vězením". Také se nechal slyšet, že svůj přístup nikomu nenutí, ale jim tento způsob soužití maximálně vyhovuje. Více možná slavný herec prozradí ve své knize Will, která by měla vyjít v listopadu.

Podvádění ve vztahu? Pro celebrity žádný problém!

Kdysi snil o vlastním harému

Will Smith také prozradil, že kdysi snil o harému plném žen. Dokonce měl představu, jak by jeho harém měl vypadat. "Nevím, kde jsem to viděl jako teenager, ale myšlenka cestování s dvaceti ženami , které bych miloval a staral se o ně, to mi tehdy přišlo jako skvělý nápad," uvedl pro QC Will Smith. Dokonce už měl vybrané i slavné herečky, které by měly místo v jeho harému jisté, kdyby po tom zatoužily. Tou první je Halle Berry, kterou proslavila role Bond girl ve filmu Dnes neumírej. Dále zmínil i Misty Copeland, která je slavnou baletkou. Dokonce prý tehdy uvažoval s touto myšlenkou dvě zmíněné krásky oslovit! Nakonec to ale neudělal, čímž zřejmě předešel velkému zklamání. Herec v rozhovoru dále přiznal, že bojoval nejvíce se svou křesťanskou vírou, která takto otevřené vztahy zavrhuje. Pracoval s koučkou, aby zvládl uvědomit si, že jeho myšlenky nejsou hříšné.

Celebrity, které podváděly své partnery: Karma jim to vrátila a nakonec ochutnaly vlastní medicínu

Dcera Willow žije v polyamorii

Zajímavé je, že dcera Willa a Jady, zpěvačka a začínající herečka Willow Smith, se zřejmě rozhodla následovat model, který je v rodině nastavený a v rozhovoru v show Red Table Talk přiznala, že je polyamorní, prý jako jediná v její sociální bublině. Polyamorii vnímá jako "osvobozující", protože podle ní umožňuje vytvořit styl vztahu, který vám bude vyhovovat, podle Willow se nemusíte držet monogamie jen z důvodu, že vám byla prezentována jako "správná věc".


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroj informací:
Page Six, Page Six, The Things

Podcast