Velký horoskop financí roku 2022 pro všechna znamení: Budete mít hluboko do kapsy, nebo na vás čeká tučné bankovní konto?

Světová pandemie bezpochyby zahýbala s ekonomikami většiny států. Nezbývá než doufat, že se blýská na lepší časy. To ale ještě neznamená, že právě vaše peněženka bude zet prázdnotou. Jak na tom budou jednotlivá znamení v roce 2022 s financemi? Přinášíme vám předpovědi astrologů pro všechny představitele horoskopu.

Podle slov astrologa na webu astrosage.com bude mít na začátku roku 2022 hlavní vliv planeta Saturn v Kozorohovi, považovaném za představitele píle, skutků, karmy a tvrdé práce. Saturn v Kozorohovi pak přejde v Jupiter ve vodnáři, který je astrology spojovaný s požehnáním a milostí. Právě tato konstelace přinese lidem do života mnoho změn do všech jeho oblastí, tedy jak do osobního či profesního života, tak i do sféry ekonomické. V měsíci dubnu má pak podle astrologů dojít k přechodu těchto planet, což by mělo ovlivnit všechna znamení zvěrokruhu. Další vliv by pak měl mít také přechod jiných planet, jako Venuše, Marsu, Merkuru, Slunce a Měsíce. Co to znamená pro peněženky jednotlivých znamení?

Vodnář

Podle hvězd přinese začátek roku 2022 vodnářům obrovské finanční výdaje, což by mělo trvat až do dubna. Majitelé firem mohou v tomto období čelit velkým ztrátám, které budou muset financovat ze svého. Jedincům ve vodnáři hrozí také vyšší údaje za pobyt v nemocnici nebo soudní spory. Přechod Jupiteru v polovině dubna a přechod Saturnu na konci dubna s sebou však přináší pro vodnáře novou naději. V podnikání se vám může začít lépe dařit, ze stávajících nemovitostí se můžete dočkat dalšího příjmu. Horoskop však vodnářům nedoporučuje ani ke konci roku podnikat nějaké větší investice do koupě nových nemovitostí, protože by se snadno mohli stát oběťmi podvodného jednání. Nedoporučují se ani nové dlouhodobé investice. Ke konci roku se vám začne lépe dařit a vaše příjmy se mohou zvýšit. Celkově bude vaše finanční konto v tomto roce jako na houpačce, se značnými výkyvy.

Ryby

Rybám přinese už začátek roku 2022 dobrou finanční stabilitu. Dařit se vám může jak při koupi nemovitostí, tak s pořizováním luxusního vybavení domácnosti či při plnění vašich cestovatelských snů a plánů. Horoskop naznačuje také možnosti povýšení a navýšení finančních příjmů. V dubnu a další části roku vám ovšem hrozí nenadálé velké výdaje a finanční ztráty. Budete nuceni zvážit, za co vlastně utrácíte a začít opět trochu šetřit. Pozor na koupi pozemků či jiných nemovitostí, mohli byste snadno naletět. Finanční situace ryb by se měla trochu stabilizovat začátkem srpna. V tomto období je zde možný příjem peněz z dědického řízení nebo jejich příjem z nezodpovědných zdrojů. Finančně vás také mohou podpořit rodiče či příbuzní. Tento rok by měl být pro ryby ve znamení opatrnosti, v takovém případě mají šanci na vyšší výdělek a zlepšení finanční situace.

Horoskop: Tato 3 znamení projevují více emocionální síly než ostatní. Nikdy se nevzdávají a neztrácí naději

Beran

Podle finančního horoskopu 2022 se budou zrozenci v Beranu těšit po celý rok 2022 z dobré finanční situace. Jejich výdaje ale pravděpodobně budou také o dost vyšší. Pro rok 2022 horoskop předvídá kromě dostatečného ohodnocení vaší tvrdé práce, také vysoké výdaje za něco luxusního ke konci roku. Vaše příjmy by ale měly být dostatečné, takže se vám pravděpodobně podaří své větší utrácení vykrýt dobrým platem. Je také dost možné, že přispějete větším finančním obnosem na charitativní účely. Je ale pravdou, že kvůli velkému utrácení toho nejspíš ani příliš neušetříte.

Býk

První čtvrtletí roku 2022 podle finančního horoskopu přináší býkům náhlý zisk od příbuzných a jejich cenného majetku. Může se týkat finančního daru od rodičů či dalších příbuzných. Štěstí v tomto období roku mohou mít i býci, kteří investují na akciových trzích. Od poloviny dubna slibuje horoskop býkům navýšení příjmů. V období od srpna pak býky čekají výhody z nemovitostí či zemědělské půdy. Bude to vhodná doba pro vkládání větších finančních investic, ale také pro vynaložení obrovských výdajů na nákup dlouhodobého majetku, například nového domu či firmy. Tento rok přeje býkovi i při investicích do spekulativních trhů.

Blíženci

Blíženci se v následujícím roce 2022 dočkají finanční stability. Tento rok přeje také blížencům, kteří se chystají investovat do nemovitostí nebo začít podnikat. Tak jako tak by příjmy blížence měly být vyšší, takže hravě zvládne pokrýt všechny výdaje. Celý rok bude poskytovat blížencům mnoho příležitostí, jak vydělat peníze. To se také odrazí na množství příjmů blížence, které se znatelně zvýší. Je pravděpodobné, že si za tento rok, který blížencům v oblasti financí značně přeje, vytvoří jedinci v tomto znamení také dostatečné úspory, které zvýší jejich životní standard. Zisk čeká také na blížence obchodníky, protože je jim zejména začátek roku silně nakloněn.

Rak

Začátek roku 2022 přinese jedincům narozeným ve znamení raka menší finanční problémy. V tomto období hrozí rakům potíže s vyděláním peněz. Navíc se budou muset potýkat s finanční nejistotou vlivem nečekaných nerozvážných výdajů za zbytečné věci. Hrozí, že vlivem finanční nejistoty si hned v lednu budou raci muset vzít půjčku. V tomto období by neměli provádět žádné investice do spekulativních trhů. Vyřešit tlak na splácení půjček i finanční nestabilitu spojenou s náhlými výdaji by mohl pomoci rakům nový lepší rozpočet. Jedinci v tomto znamení by měli přehodnotit své příjmy i výdaje, které by si měli i na budoucí období pečlivě plánovat. Finanční situace raka by se měla trochu uklidnit koncem února. Květen by měl rakům přinést určité zlepšení příjmů, koncem roku, od srpna, se pak nemusí bát ani investovat do krátkodobých cenných papírů, protože se dočkají zisku. Koncem roku bude vhodný čas pro raky, aby splatily své dluhy. Ke konci roku se rozpočet raka stabilizuje a jeho příjmy a výdaje se vyrovnají.

Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Lev

Začátek roku 2022 přináší lvům možnosti splacení starých finančních dluhů. Během tohoto období mají ale lvi také šanci na schválení jakéhokoliv druhu půjčky. Leden bude pro lvi také ideální šancí pro vytvoření jakéhokoliv pasivního příjmu. Ale pozor, v prvním čtvrtletí roku by se měli lvi vyhýbat koupi nemovitosti či pozemků, protože se mohou snadno dostat do pasti falešného obchodníka, a přijít tak o všechny své peníze. Lvi podnikatelé budou čelit menším ztrátám ve své profesi, měli by se proto vyhýbat investicím v této oblasti. Čekat je budou v prvních měsících nového roku také nenadálé výdaje. Zejména lvům, kteří prodávají nemovitosti, se pak bude dařit od konce dubna. Konec roku pak bude pro investice do podnikání naopak příhodnou dobou, protože lvům přinese hojnost v podobě bohatého zisku. V tuto dobu se lvi nemusí bát ani pustit se do nových projektů, které budou úspěšné.

Panna

Panny by se měly po celý rok 2022 podle horoskopu těšit z hojnosti svých financí. Štěstí bude hned od ledna přát pannám podnikatelům a pracujícím na volné noze. Panny by si měly hned v tuto dobu přijít na slušné peníze. Dokonce i panny, které studují a věnují se svým koníčkům, by z této oblasti měly obdržet slušný finanční zisk. Vlivem Saturnu se může vyskytnout také menší riziko a nové výzvy, které ale pro panny budou nakonec výdělečné. Pouze červenec přinese pannám velké výdaje v podobě nadměrného utrácení. To by mohlo měsíční rozpočet panny vyvést mírně z rovnováhy. Poslední dva měsíce roku ale pannám opět nabídnou finanční zisky a vyšší příjmy, jak v oblasti podnikání, tak i pro zaměstnance v rámci jejich profese. Všechny investice provedené během tohoto roku se zhodnotí a přinesou pannám peníze.

Váhy

Až na první čtvrtletí roku 2022, kde mohou nastat drobné finanční výkyvy, bude tento rok pro Váhy příznivý. Zrozenci vah mohou hned začátkem roku zaznamenat úspěch v oblasti své kariéry, což bude mít příznivý dopad i na jejich finance. Pozor by měly váhy dávat v tomto období na investice do nákupu aktiv, protože by mohly snadno naletět. V první části roku se mohou váhy rozhodnout koupit jakoukoliv nemovitost, protože jim později přinese finanční zisk. Duben váhám přinese možnost výdělku z více zdrojů a mírné navýšení příjmů. Nové pracovní příležitosti se váhám naskytnou také v srpnu, takže je pravděpodobné, že koncem roku budou mít lidé narození v tomto znamení více než jeden zdroj příjmů. Vrátí se jim také jejich předchozí investice. Navíc se nebudou muset bát ani pustit se do nových krátkodobých investičních plánů.

Štír

Finanční předpověď štírů pro rok 2022 je podle astrologů jak na houpačce a přinese smíšené výsledky. Začátek roku jim totiž přinese větší výdaje, se kterými se bude muset rozpočet štírů vypořádat. Věci by se měly začít zlepšovat od konce února. Měsíce březen a duben budou vhodné k tomu, aby si štíři pořídili nový majetek nebo koupili nové auto či jiný dopravní prostředek. Měsíc duben bude pro štíry obdobím hojnosti. Naskytne se jim totiž možnost nových finančních příjmů. Mohou začít také vydělávat díky svým zálibám. Zatímco až do října, bude rok 2022 přát investicím a štírům se bude dařit také v podnikání, od tohoto měsíce by se měli štíři dalším výdajům a nákupu cenný papírů či akcií naopak vyvarovat, protože hrozí značné finanční ztráty. Navíc přijdou koncem roku u štírů také náhlé finanční výdaje.

Horoskop: Jaký nejhorší měsíc vás čeká v roce 2022?

Střelec

V prvním období roku 2022 čekají střelce dobré vyhlídky pro uspoření peněz i finanční hojnost. Je tedy možné, že střelci hned ze začátku roku zbohatnou díky svým úsporám. Podle horoskopu přinese střelcům nový rok také zisk majetku a peněz od předků, čekat je mohou i vzácné dary. Také rodinné podnikání přinese střelcům úspěch a bohaté finanční obnosy. Střelcům se i od března vyplatí krátkodobé investice, peníze jim přinesou i jejich dlouhodobé koníčky, kterými vydělají peníze, a budou tak moci ještě více spořit. Období od dubna do července bude ale pro příjmy štírů rizikové. Budou tak muset všechna svá důležitá finanční rozhodnutí dobře zvažovat a vynaložit daleko větší úsilí pro vydělávání peněz než předtím. Tok financí štírů se totiž pravděpodobně zasekne. Planety také předurčují konec července a srpen jako ideální čas pro koupi domu. Na lepší finanční zisky se pak štíři mohou těšit opět od října až do konce roku.

Kozoroh

Protože na začátku roku bude vládnoucím znamením právě kozoroh, dočkají se tito jedinci v roce 2022 finanční stability. Přesto čekají kozorohy v prvním čtvrtletí větší výdaje v podobě utracení většiny našetřených úspor za nadbytečné a luxusní věci. Lépe na tom budou pouze kozorozi lékaři, zdravotní sestry či obchodníci. Od dubna pak budou moct kozorozi zbohatnout z pasivních příjmů i dalších nečekaných zdrojů, a získat tak zpátky utracené peníze ze spoření. Červen bude příznivý pro kozorohy pracující v uměleckém či kreativním a návrhářském průmyslu. Konec roku bude vhodný také k tomu, aby kozorozi začali vydělávat na svých zájmech a přeměnili je ve zdroj svých zisků či získali více jiných zdrojů výdělku.Zdroj: astrosage.com
Foto: Profimedia

Podcast