Tyto 4 detektivní hádanky uhodne jen skutečně chytrý člověk: Jedna z nich se používá k odhalení psychopatie!

Chcete zjistit, zda máte detektivní vlohy? Jste dost chytří na to, abyste vyřešili tyto čtyři záludné detektivní hádanky? Jedna z nich se dokonce používá jako pomůcka k odhalení psychopatie, schválně, zda na ni odpovíte stejně jako 1 % psychopatů, které se v populaci vyskytuje.

Hádanka číslo 1: Vražda muže

V neděli ráno byl nalezen zavražděný muž. Jeho žena okamžitě zavolala policii. Policie vyslechla manželku i všechny zaměstnance. Toto je seznam jejich alibi:

  • Manželka řekla, že spala.
  • Kuchař řekl, že vařil snídani.
  • Zahradník uvedl, že sbíral zeleninu.
  • Služka řekla, že vybírala poštu ze schránky.
  • Komorník uvedl, že přerovnával skříň.

Policii to stačilo k tomu, aby vraha okamžitě zatkla. Kdo byl pachatelem vraždy?

2340.jpg

Foto: Freepik

Čtěte také: Jasnovidka, která předpověděla pandemii i smrt prince Philipa: Nyní promluvila znovu, co podle ní lidstvo čeká?

Odpověď k hádance číslo 1

Abyste tuto detektivní hádanku vyřešili, musíte přemýšlet logicky. Pokud si pečlivě přečtete hádanku, zjistíte, že se v ní mluví o neděli a každý v ten den dělá svou práci. Avšak služka uvedla, že tou dobou vybírala poštu ze schránky. Jenže v neděli pošta nechodí, takže svým hloupým vymyšleným alibi služka policii ulehčila práci.Hádanka číslo 2: (Sebe)vražda

Před několikapatrovou budovou bylo nalezeno ženské tělo bez známek života. Na první pohled to vypadá, že žena spáchala sebevraždu skokem z jednoho z pater. Na místo přijíždí detektiv. Jde do prvního patra budovy, otevře a zase zavře okno a hodí minci na podlahu. Jde do druhého patra a udělá to samé. Tuto činnost opakuje ve všech patrech budovy, včetně toho nejvyššího. Když se vrátí dolů, prohlásí, že si je jistý, že nejde o sebevraždu, ale ve skutečnosti se stala vražda. Jak to může vědět?

599.jpg

Foto: Freepik

Pět nejkrásnějších žen na světě v roce 2021

Odpověď k hádance číslo 2

Detektivovi došlo, že žena nemohla skočit z žádného z pater, protože nikde nezůstalo otevřené okno.Hádanka číslo 3: Láska na pohřbu

Dívka byla na pohřbu své matky. Zde potká milého muže, kterého nikdy předtím neviděla. Na pohřbu se však soustředila na průběh smutečního ceremoniálu a úplně zapomněla na to, že by si od něj mohla vzít číslo. Snažila se ho vypátrat, ale nikdo z jejích známých nevěděl, kdo ten pohledný mladý muž je. O několik dní později umírá sestra oné dívky a policie má podezření, že se jedná o vraždu. Kdo zabil její sestru?

338.jpg

Foto: Freepik

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?


Odpověď k hádance číslo 3

Policie správně odhadla, že šlo o vraždu. Dívka zabila svou sestru, protože doufala, že pokud někdo z její rodiny zemře, objeví se na pohřbu znovu ten muž, kterého potkala na pohřbu své matky. Říká se, že na tuto hádanku správně odpovídají psychopati. Určitě nemůže být jediným kritériem k tomu, abychom jasně určili, že někdo touto poruchou osobnosti trpí.Hádanka číslo 4: Zloděj na lodi

Japonská loď opustila přístav a vydala se na otevřené moře. Kapitán šel naolejovat některé části lodi a ještě předtím si sundal snubní prsten, aby si jej nezašpinil. Nechal ho na nočním stolku vedle své palandy. Když se vrátil, s hrůzou zjistil, že snubní prsten je pryč. Měl podezření, že prsten ukradl jeden ze tří členů posádky. Proto se jich zeptal, co dělali, když se na chvíli vzdálil.

  • Kuchař řekl, že byl celou dobu v kuchyni, kde připravoval večeři.
  • Inženýr řekl, že pracoval ve strojovně, kde dával pozor, aby vše fungovalo hladce a bez problémů.
  • Námořník řekl, že touto dobou byl nahoře na stožáru, kde opravoval vlajku, protože ji omylem někdo pověsil vzhůru nohama.

Kapitán po jejich výpovědích okamžitě věděl, kdo mu jeho snubní prsten odcizil. Kdo z nich to byl?

2385.jpg

Foto: Freepik

Rozvody podle znamení zvěrokruhu: Kterým párům nemá šanci manželství vydržet?


Odpověď k hádance číslo 4

Zlodějem byl samozřejmě námořník. Loď plula pod Japonskou vlajkou, která je bílá a má uprostřed červený kruh. Nelze ji pověsit vzhůru nohama.

Podcast