Travis Barker a Kourtney Kardashian se zasnoubili

Novinka navazuje na víkendové vystoupení bubeníka Blink-182 v show Saturday Night live. A byla to pořádná romantika!


Romantika na pláži

Travis Barker a Kourtney Kardashian oznámili zasnoubení. Pár potvrdil tuto zprávu na Kourtneyině instagramovém účtu během dnešní noci. Na fotce v příspěvku pár stojí na pláži a objímá se, všude kolem jsou pak růže a zapálené svíčky. Kourtney fotku nazvala Forever (tedy Navždy) a označila Travise, zatímco bubeník Blink-182 následně sdílel v Instagram Stories sérii fotek týkajících se právě jejich zasnoubení.

S Kourtney je neporazitelný

Již v září Travis prozradil, že mu Kourtney dala sílu začít znovu létat. V srpnu bubeník podnikl svůj první let od smrtící letecké havárie v roce 2008. Při této tragické havárii zemřeli dva piloti a dva ze čtyř pasažérů letadla, přičemž Travis a spolucestující DJ AM utrpěli vážná zranění. Bubeník poté strávil 11 týdnů v nemocnici a podstoupil 26 náročných operací a dalších zákroků.

"Je to pro mě stále něco velmi nového, něco, co mi dodává sílu a naději na to, že budu schopen překonat věci, které byly v mém životě traumatizující," řekl Travis o této zkušenosti serveru Nylon. "Když jsem s ní, jsem neporazitelný. Je to něco, o čem se mi ani nesnilo, nikdy mě ani nenapadlo, že budu znovu létat," dodal.

V sobotu 16. října bubeník vystoupil s americkým rapperem, který si říká Young Thug, během speciálního hudebního hostování v show Saturday Night Live. Barker se představil v rámci skladby Tick Tock a vystoupení zakončil bubenickým sólem. Letos má za sebou několik zajímavých spoluprací například s Trippie Red, kennyHoopla a mimo jiné se blýsknul i ve skladbě Papercuts, kterou na své nové album Born With Horns zařadil Machine Gun Kelly, nebo ve skladě Transparent Soul zpěvačky (a dcery slavného páru Willa a Jady Smithových) Willow.

Kourtney má ze sebou vztah se Scottem Disickem, kterého zviditelňovala v rodinné reality show a zajistila mu tím slávu. Pár spolu byl více než 7 let, přičemž vztah ukončili v roce 2014. Dále spolu vycházejí a vychovávají své tři děti - syna Masona a dvě dcery Penelope a Reigh. Se Scottem se nikdy nevzali, takže ji čeká svatební premiéra.Foto: Profimedia

Podcast