Osobnosti, které se rozhodly nemít nikdy děti: Jak svoje rozhodnutí vysvětlují?

Řada žen z řad celebrit se dobrovolně rozhodla nemít dítě. Mnoho z nich je proto stále kritizovaných a novináři jim nepřestávají klást otázky, zda si to nerozmyslely, nebo jestli nejsou těhotné. Které celebrity patří do tohoto seznamu?

Mít děti není pro každého a rozhodnutí, zda ano či nikoli, je velmi osobní záležitost. Být na očích veřejnosti znamená, že jsou slavné ženy "v určitém věku" často podrobovány kontrole jejich těl a biologických hodin nebo jsou jim kladeny osobní otázky, zda plánují rodinu.

Tady je 8 slavných žen, které se tématem zabývaly samy a sdílely osvěžující upřímné odpovědi o tom, že nebudou mít děti.

Miley Cyrus

Miley jako důvod uvedla životní prostředí a především chování lidstva vůči planetě. "Máme v rukou tak trochu pos*anou planetu a já ji odmítám předávat mému dítěti. Dokud nebudu mít pocit, že bude moje dítě ve světě, kde bude ryba ve vodě, nechci sem přivést další osobu, která by se s tímto faktem musela vypořádat."

profimedia-0427523381.jpg

Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?


Winona Ryder

"Je to trochu osobní, ale je mi 42. Loni jsem mluvila s tátou a říkala jsem mu: 'Co když nemůžu mít děti?' A on odpověděl: 'Existují i jiné způsoby, jak mít děti ve svém životě,' a je to pravda. Je šílené, co vám dokážou ostatní ženy říct.“

Sarah Paulson

46letá herečka si nechala zmrazit vajíčka, pro případ, že by se v budoucnu rozhodla mít děti. Sarah má vztah s hollywoodskou hvězdou Taylor Holland, která je o 31 let starší a při rozhovorech musí herečka často odpovídat na otázky ohledně dětí. "Miluji děti, ale jsem velmi impulzivní a bála jsem se, že budu mít děti, a pak toho litovat. Takže jsem si pro jistotu zmrazila vajíčka."

Oprah Winfrey

Oprah o sobě několikrát řekla, že mít dítě není nic pro ni. "Nemyslím si, že bych byla dobrou matkou pro malé děti, protože potřebuji, aby se mnou mluvily a potřebuji, aby mi řekly, co se jim děje."

profimedia-0262583622.jpg

Slavné osobnosti, které jsou údajně špatné v posteli! Po přečtení už se na ně nebudete nikdy dívat stejnýma očima

Alison Brie

Tato herečka se tak jednoduše rozhodla se svým manželem. "Opravdu nechci mít děti. Je to skvělé, protože si nedělám starosti s tím, kdy bych měla otěhotnět - mezi natáčecími sezónami. Bylo by to hezké, ale myslím na všechny ty věci, které by byly tak stresující. Přemýšlím o tom, jak moc jsme zapojeni do života našich koček. Bože můj, kdyby to bylo dítě!"

Renée Zellweger

Jednou se slavné Bridget Jones novinář zeptal, zda touží mít děti a ona odpověděla: "Nikdy v životě jsem o tom takhle nepřemýšlela. Jednoduše neplánuji mít děti."

profimedia-0352886836.jpg

Těmto slavným hvězdám drogy zničily kariéru

Kim Cattrall

Kim alias Samantha ze seriálu Sex ve městě prohlásila, že být "biologická matka nebude součástí mých životních zkušeností". Později ještě upřesnila své vyjádření: "Uvědomila jsem si, že tolik tlaku, kolik jsem cítila z vnějších zdrojů kvůli tomu, že bych měla mít dítě, nechci. Věděla jsem, že nejsem připravena udělat tento krok."

Jennifer Aniston

Herečka napsala dojemný otevřený dopis v reakci na neúnavné bulvární články o údajném těhotenství, kterým byla během své kariéry vystavena. "Mám dost kontroly nad mým tělem. Jsme kompletní s partnerem nebo bez něj, s dítětem nebo bez něj. Musíme sami rozhodnout, co je krásné, pokud jde o naše tělo. Abychom byly úplné, nemusíme se vdávat nebo být matkami. Musíme se sami rozhodnout pro naše 'šťastně až do smrti'."

profimedia-0216290760.jpg


Kam dál? Jak jsem potkal svého spoluhráče. Příběhy setkání slavných hudebníků

Foto: Profimedia

Podcast