Natáčení velkofilmu Aquaman 2: Už je jasno, zda se v něm objeví Amber Heard. Dosáhli fanoušci Johnnyho Deppa svého a dostala padáka?

Rozchod Amber Heard a Johnnyho Deppa měl zásadní vliv na kariéru obou herců. Komu z nich se dnes daří lépe? Fanoušci Johnnyho Deppa usilovali o to, aby si Amber Heard už ve filmu nezahrála. Producent filmu jim nyní poslal jednoznačný vzkaz. Dosáhli svého?


Amber Heard se ve filmu objeví a protest fanoušků Johnnyho Deppa na tom nic nezmění

Herečka Amber Heard (35) si zažila krušné chvíle poté, co fanoušci Johnnyho Deppa (58) začali usilovat o to, aby se v nově připravovaném velkofilmu Aquaman 2 vůbec neobjevila. Téměř dva miliony lidí podepsalo petici za to, aby si ve filmu nezahrála, protože věří, že její obvinění Johnnyho Deppa z domácího násilí jsou vymyšlená a nepodložená. Herec kvůli nim přišel o možnost znovu si zahrát černokněžníka Grindelwalda v pokračování filmu Fantastická zvířata a kde je najít inspirovaného knihami J.K. Rowling. Fanoušci Johnnyho Deppa věří, že si Amber Heard svá obvinění vymyslela a měli by pocit zadostiučinění, kdyby i ona o roli ve velkofilmu přišla. V jednu chvíli to skutečně vypadalo, že dosáhli svého.

V březnu tohoto roku se objevila zpráva, že Amber Heard ve filmu končí kvůli tomu, že porušila smlouvu. Údajně to mělo být kvůli tomu, že herečka přibrala, a tím porušila jednu z podmínek smlouvy, kde se píše, že musí být ve skvělé fyzické kondici. Fanoušci Johnnyho Deppa si tehdy mysleli, že ve skutečnosti je to jen zástěrka a producenti filmu Amber Heard vyhodili kvůli tomu, že také věří, že Amber Heard si svá obvinění vymyslela. Nicméně radost jim dlouho nevydržela. Dva dny zpátky web Deadline informoval o tom, že navzdory pokračujícímu tlaku fanoušků Johnnyho Deppa si Amber Heard opět zahraje roli Mery.

Producent snímku Peter Safran ukončil spekulace jednou pro vždy v rozhovoru pro Deadline. "Upřímně si nemyslím, že někdy budeme reagovat na čirý tlak fanoušků. Musíte udělat to, co považujete za nejlepší pro film. Cítili jsme to tak, že pokud tam je James Wan a Jason Momoa, měla by tam být i Amber Heard. Tak to opravdu bylo," řekl v rozhovoru. Také dodal, že rozhodně nebere komentáře lidí na Twitteru jako nějakou mantru, kterou se musí řídit a plnit jejich přání. Film Aquaman 2: Ztracené království je právě připravován, předpokládá se, že bude k vidění v prosinci roku 2022.

Celebrity, které pomáhaly při katastrofách: Kdo ze slavných osobností má dobré srdce?

Johnny Depp má o role nouzi, nezahraje si Grindelwalda ani Jacka Sparrowa

V Hollywoodu se proslýchá, že Johnny Depp má o nabídky na nové filmy nouzi, údajně se herec měl po všech skandálech a soudních stání rozhodnout, že osloví menší studia, aby dále mohl hrát. Fantastická zvířata a kde je najít zřejmě nejsou jediným snímkem, ve kterém si nezahraje. Rovněž už jej neuvidíme v roli Jacka Sparrowa, svérázného piráta, který brázdí vody Karibiku se svou lodí jménem Černá perla. Tato postava jej proslavila, ale v šestém dílu Pirátů z Karibiku už Jacka Sparrowa neuvidíme. Filmová série se chce vydat úplně jiným směrem, v hlavní roli se má objevit australská kráska Margot Robbie. Možná jej však zachrání jeho dlouhodobý kamarád, režisér Tim Burton. Ten chystá remake filmu Addamsova rodina a proslýchá se, že by si v něm Johnny Depp mohl zahrát roli Gomeze. Jeden umělec dokonce už vytvořil grafiku, kde ukázal, jak by to slavnému herci v roli Gomeze Addamse slušelo, viz níže.

Foto: Profimedia

Podcast