Karmický dluh dle numerologie: Zjistěte, jaký je ten váš a napravte chyby z minulých životů

Také jste někdy přemýšleli nad tím, proč se vám v životě staly špatné věci? Numerologie věří, že každý člověk přichází na svět zatížen tzv. karmickým dluhem. Ten mu uštědří tvrdou lekci, aby se jeho duše poučila z minulých chyb a napravila je. Zjistěte, s jakým karmickým dluhem jste spjati vy

Výpočet karmického dluhu

Karmický dluh se stejně jako většina numerologických výpočtů odvíjí od data narození. U tohoto typu výpočtu je nutné sčítat všechna čísla vašeho data narození do té doby, než vám vyjde jedno z těchto čísel: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9.

Příklad

Narodili jste se 25.11. 2001

Výpočet bude následující:

2 + 5 + 1 + 1 + 2 + 0 + 0 +1

= 12

1 + 2 = 3 (to je výsledné životní číslo a zároveň číslo karmického dluhu)

Karmický dluh životního čísla 1

V minulém životě jste se více starali o ostatní než sami o sebe. Je chválihodné, že jste druhým pomáhali, ale neměli jste žádnou sebeúctu a hrdost. V tomto životě vás čeká karmická lekce, kdy se budete muset naučit vážit si sami sebe. Život vám do cesty bude klást mnoho překážek, díky kterým se stanete silnějším a sebevědomějším člověkem.

Karmický dluh životního čísla 2

V minulém životě jste si více vážili hmotných věcí než lidí, kteří vás měli rádi. Chovali jste se sobecky a neohleduplně. V tomto životě se vás karma bude snažit naučit, že peníze nejsou všechno a vážit byste si měli zdraví a lidí kolem vás.

Karmický dluh životního čísla 3

V minulém životě jste byli otloukánkem, který se bál projevit svůj názor. Karma chce, abyste se v tomto životě naučili ozvat. Vaším úkolem je najít ztracené sebevědomí a prosadit se.

Karmický dluh životního čísla 4

V minulém životě jste selhali v ochraně vašeho obydlí a rodiny. Nikdy jste se doma necítili příjemně a bezpečně. V tomto životě pro vás bude rodina a domov vším. Budete se snažit učinit váš domov bezpečným a harmonickým. Také budete mít řadu příležitostí vylepšit rodinné vztahy.

Karmický dluh životního čísla 5

V minulém životě jste zoufale toužili po pozornosti. Využívali jste svého šarmu, abyste s lidmi manipulovali a dosáhli svého. Nejednali jste čestně. V tomto životě se „za trest“ naučíte respektovat ostatní a chovat se k nim hezky a spravedlivě.

Karmický dluh životního čísla 6

V minulém životě jste velmi zanedbali péči o své zdraví. Neuměli jste odpočívat a stále jste jen pracovali, to se vám vymstilo. V tomto životě budete mít zdraví na prvním místě a budete se starat o

jeho fyzickou i psychickou stránku. Vaše číslo musí dbát na zdravý životní styl, dobře sestavený jídelníček a cvičení.

Karmický dluh životního čísla 7

V minulém životě jste se zachovali sobecky a někomu jste tím hodně ublížili. Byli jste tak draví a soutěživí, že vás nezajímalo, jaké to má dopady na druhé. V tomto životě si velmi pravděpodobně vyberete povolání, ve kterém budete „sloužit“ lidem. Tato lekce vás má naučit, jaké to je být v podřízené pozici.

Karmický dluh životního čísla 8

V minulém životě jste hodně spoléhali na druhé, věřili jste, že vaše problémy vyřeší za vás. Nedokázali jste přijmout odpovědnost za své činy a vinu jste svalovali na ostatní. V tomto životě jste se vrátili, abyste za svůj život nesli plnou odpovědnost. Naučíte se, že o tom, jaký život máte, rozhodujete jen vy. Jste připraveni čelit všem nástrahám, které vás čekají.

Karmický dluh životního čísla 9

V minulém životě jste na svět nahlíželi negativně. Nebyli jste schopni radovat se z maličkostí a přemýšleli jste pesimisticky. V tomto životě jste se vrátili, abyste se přesvědčili, že svět je krásné místo. Objevíte každodenní malé radosti a konečně zažijete pocit štěstí. Je dost možné, že se zapojíte do dobrovolnické činnosti, abyste svět udělali lepším místem.

Foto: Profimedia

Podcast