Takto by vypadali slavní muži, kdyby se narodili jako ženy

Jak by vypadali Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Orlando Bloom a další slavní muži jako ženy? Tuto otázku si položil tvůrce instagramového profilu Goddess Women. Podívejte se na výsledek, která proměna u vás vyhrává?

Proměna slavných mužů v ženy vám vyrazí dech

Tvůrce instagramového profilu @goddess.women si pohrál s fotkami slavných herců. Jak by vypadali v ženském těle? Mnozí z nich možná ještě lépe. Na první fotografii je vycházející hvězda Cole Sprouse, který se do povědomí diváků dostal díky seriálu Sladký život Zacka a Codyho. Jeho zatím největší rolí byla postava Jugheada Jonese v seriálu Riverdale. Na další fotografii je známý zpěvák Justin Timberlake. Ten se proslavil v rámci účinkování v kapele ´N Sync, posléze se vydal na sólovou dráhu, která mu vynesla devět cen Grammy a čtyři ceny Emmy. Na třetí fotografii je hollywoodský herec Orlando Bloom, kterého si všichni asi vybavíme jako Legolase z Pána prstenů a Willa Turnera z filmu Piráti z Karibiku. I jako žena by byl neskutečně atraktivní. Na následující fotografii je Brad Pitt, který by jako žena vypadal velmi přitažlivě.

Nejbláznivější halloweenské zvyky světa

Brad Pitt si za svou filmovou kariéru vyzkoušel řadu rolí, nejvíce mu sedí historické a akční filmy. Za vedlejší roli ve snímku Tenkrát v Hollywoodu obdržel Oscara. Na pátém snímku si můžeme prohlédnout, jak by hollywoodský krasavec Leonardo DiCaprio vypadal jako žena. Neztratil by ani trochu svého sex-appealu. Vynikající herec má stejně jako Brad Pitt na kontě Oscara, a to za film Revenant Zmrtvýchstání. Na poslední fotografii je britský herec Jamie Dornan, kterého proslavil film Padesát odstínů šedi. I jemu by ženská podoba náramně slušela.

Další sérii proměn otevírá herec Robert Downey Jr., jehož nejslavnější rolí je postava Sherlocka Holmese, kterou ztvárnil na výbornou. V ženské podobě by mu to slušelo také. Na druhé fotografii je herec Chris Pratt, mezi jehož nejznámější filmy patří Strážci galaxie, Jurský svět a Válka zítřka. V ženské podobě by vypadal velmi roztomile. Na třetí fotografii je filmový producent, scénárista a herec Mark Ruffalo. Představitele Hulka je poměrně obtížné představit si jako ženu, ale jak vidíte, výsledek je více než dobrý. Na další fotografii je Ryan Reynolds, jehož nejznámější rolí je dozajista postava svérázného superhrdiny jménem Deadpool. Jako žena by herec vypadal přitažlivě, ale rozhodně by nedosahoval krásy jeho manželky Blake Lively, která platí za jednu z nejatraktivnějších žen na planetě. Na v pořadí pátém snímku je vyobrazen herec Tom Hiddleston. Někteří komentující správně poukazují na to, že v ženské verzi by byl velmi podobný Elizabeth Olsen.

Kvíz k výročí vzniku první československé republiky

Na další fotografii je slavný brazilský fotbalista Neymar. Ten je považován za jednoho z nejtalentovanějších fotbalistů na celém světě. Kdyby se narodil jako žena, byl by typickou výraznou latinskoamerickou kráskou. Na dalším snímku si můžeme prohlédnout amerického herce Matta Damona v ženském těle. Byl by přirozenou kráskou, co říkáte? Na osmém snímku je americký herec a bývalý model Ashton Kutcher. I jemu by to v ženském těle slušelo. Na devátém snímku je Adam Levine, známý zpěvák a příležitostný herec. Na posledním snímku se můžete podívat na proměnu australského herce Liama Hemswortha.

Která z proměn je podle vás ta nejpovedenější?Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroj informací:
Osobnosti.cz

Podcast