Celebrity, které podváděly své partnery: Karma jim to vrátila a nakonec ochutnaly vlastní medicínu

Říká se, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Pro tyto celebrity to rozhodně platí. V minulosti své partnery podváděly, ale karma je dostihla a dala jim šanci ochutnat jejich vlastní medicínu. Kdo ze slavných si vyzkoušel, jaké to je, když na vlastní kůži okusí, co dělal druhým?

Eva Longoria

Eva Longoria (46) kdysi pro magazín Eve prohlásila, že je zvyklá chodit s více muži najednou. Pokud se jí prý zalíbí jiný muž v průběhu chození s někým jiným, neobtěžuje se to svému současnému příteli ani oznámit. To byste do křehké brunetky neřekli! Zní to jako eufemistický způsob, jak říct, že své partnery podváděla. Zároveň však dodala, že ví, že to není hezké chování, ale údajně se neumí s nikým férově rozejít. V minulosti se spekulovalo, že ve stejný čas chodila zároveň se zpěvákem JC Chasezem (44) a basketbalistou Tonym Parkerem (39). Herečka přiznala, že ji silně přitahoval od první chvíle, co ho uviděla. Později Eva Longoria začala tvořit oficiální pár s Tonym Parkerem a v roce 2007 se vzali. Karma na sebe ale nenechala dlouho čekat a Eva Longoria ochutnala vlastní medicínu. Vyšlo totiž najevo, že Tony Parker měl údajně mít poměr s Erin Barry, manželkou bývalého hvězdy NBA, Brenta Barryho (49). Tony Parker to popíral, přiznal pouze, že si psali lechtivé zprávy. Erin Barry také zapírala, ale ten samý rok se s manželem rozvedla, což je velmi divná náhoda. O rozvod s Tonym Parkerem požádala i Eva Longoria.

profimedia-0031981897.jpg

Těmto slavným hvězdám drogy zničily kariéru

Britney Spears

Když Britney Spears (39) začala chodit s Justinem Timberlakem (40), byla to pro média senzace. Ve své době byli rozhodně nejslavnějším párem v hudební branži. Média i fanoušci je milovali a dlouho platili za dokonalý pár. Namísto zásnub však přišla tvrdá rána – rozchod. V médiích se objevily spekulace, že Britney Spears měla Justina podvést se svým choreografem Wadem Robsonem (38). Pár se k této záležitosti nechtěl vyjadřovat, ale z Justinových prohlášení do médií bylo patrné, že se cítí velmi raněný, rozchod označil za "zničující". Krátce poté natočil nový videoklip k singlu Cry Me A River. Řada lidí věří, že videoklip je narážku na zpěvaččinu nevěru. Ve videu účinkuje Justin Timberlake, který zpívá o tom, jak ho zraňuje nevěra jeho partnerky. Pozornému divákovi neunikne, že herečka účinkující ve videoklipu nosí kšiltovku – tu v té době s oblibou nosila i Britney Spears. Zpěvačce to karma vrátila s plnou parádou. V roce 2014 totiž přišla na to, že její tehdejší přítel, právník David Lucado, jí měl být nevěrný. Někdo jej prý dokonce natočil na video, jak se líbá s jinou ženou. Ačkoliv byla do Davida velmi zamilovaná, tohle pro ni byl konec. David Lucado dodnes popírá, že by Britney tehdy podvedl a tvrdí, že se s ním slavná zpěvačka rozešla přes SMS.

profimedia-0148518302.jpg

Slavné osobnosti, které jsou údajně špatné v posteli! Po přečtení už se na ně nebudete nikdy dívat stejnýma očima

Jennifer Garner

Jennifer Garner (49) se s Benem Affleckem (48) prvně setkala na natáčení velkofilmu Pearl Harbor. Jiskra mezi nimi přeskočila až o dva roky později, když společně hráli ve filmu Daredevil. Ben Affleck byl tehdy zasnoubený se zpěvačkou Jennifer Lopez (51) a Jennifer Garner byla tehdy vdaná za Scotta Foleyho (48). I když byli oba zadaní, začali si spolu. Ačkoliv se snažili svůj románek držet v utajení, diváci si nemohli nevšimnout, jak to mezi nimi jiskřilo v talk show Večeře pro pět. Pár měsíců po odvysílání pořadu se Jennifer Garner rozhodla požádat o rozvod se Scottem. Ben Affleck zase zrušil své zasnoubení s Jennifer Lopez. O pár měsíců později se Ben Affleck a Jennifer Garner se svou láskou už netajili. V roce 2005 se vzali. Karma zafungovala v roce 2015, kdy Jennifer Garner zjistila, že Ben Affleck má hodně blízko k jejich chůvě, Christine Ouzounian. Magazín People zveřejnil výpověď jedné z kamarádek dívky, ta tvrdí, že viděla fotografie, na kterých Christine sedí Benovi na klíně a líbá ho. V té době bulvární deníky psaly i o tom, že Ben Affleck měl mít kdysi poměr i s televizní producentkou Lindsay Shookus. Ben Affleck veškerá nařčení z nevěry popřel. Ještě ten samý rok pár oznámil, že se bude rozvádět. Později se herec nechal slyšet, že ve svém životě nejvíce lituje právě rozvodu s Jennifer Garner.

profimedia-0154464236.jpg

Kam dál? Herec Jude Law má nádhernou dceru: Takhle jí to slušelo na Grand Prix v Monaku


Foto: Profimedia

Podcast