Novinky Expres FM pro 22. týden

Oceňovaná Celeste představuje nový singl ze své desky, kapela Wolf Alice, zpěvačka Alice Merton a zpěvák Leon Bridges lákají na nová alba a královéhradečtí The Valentines nabízejí novou píseň.

Celeste - Tonight Tonight

V Americe narozená britská zpěvačka a skladatelka Celeste Epiphany Waite na sebe výrazněji upozornila před dvěma lety, kdy ji BBC zařadilo na svůj prestižní seznam Sound Of 2019 a zároveň získala ocenění Rising Star (Objev roku) na Brit Awards. Začátkem letošního roku vydala své debutové album Not Your Muse, které si vysloužilo nominace na tři Brit Awards a rovnou vystoupalo na první místo britského žebříčku. Nový singl navazuje na hity Strange, Stop This Flame, A Little Love a Love Is Back.

Wolf Alice - Smile

Britská kapela Wolf Alice už tento pátek vydá své velmi očekávané třetí album s názvem Blue Weekend. Tohle je z desky druhý oficiální singl.

The Valentines - Boys Do Cry Too

Trio z Hradce Králové patří mezi nejzajímavější mladá jména na domácí scéně. Tohle je jejich nový a opět povedený singl, na němž spolupracovali s producentem Filipem Vlčkem, jinak členem kapely John Wolfhooker.

Alice Merton - Vertigo

Německo-kanadsko-britská zpěvačka a skladatelka, která momentálně žije v Berlíně, už několikrát hrála i u nás. Tohle je aktuální singl z její chystané druhé desky.

Leon Bridges - Motorbike

Uznávaný americký soulový zpěvák a skladatel chystá třetí desku Gold-Diggers Sound, která by měla vyjít 23. července.Foto: Profimedia.cz

Podcast