O nás

Hrajeme nejlepší hudbu v metropoli

Expres FM je moderní metropolitní rádio se zaměřením na současnou a kvalitní hudbu. Expres FM reflektuje aktuální dění na hudební scéně, drží krok s respektovanými světovými stanicemi a tím se odlišuje od hudební nabídky ostatních českých rádií. Expres FM je vždy napřed a nebojí se objevovat novou hudbu v rozpětí od indie rocku přes elektro-pop až po house a drum and bass.

Kromě pečlivě vyladěného playlistu, který je sestaven z aktuálních novinek a toho nejlepšího z poslední dekády, nabízí Expres FM i večerní žánrové speciály se zaměřením na kytarový rock, taneční hudbu, hip hop a reggae.

V moderátorských vstupech se Expres FM zaměřuje kromě hudebních informací na vkusné a praktické zpravodajství z metropolitního regionu.

O víkendu pak v programu nechybí ani moderní společenské pořady - ať už Gate o LGBT komunitě či Trendy Expres o módě, cestování či technologických novinkách.

Expres FM je už od roku 2002 pevnou součástí pražského éteru pro inteligentní a náročnější posluchače.

Nalaďte si nás

FM

90,3 MHz - Praha - Rošického stadion 340
výkon 5,00 kW (max 5,00kW) - Polarizace V

Mobil / tablet

Mobilní aplikace je určena pro operační systémy iOS a Android. Je k dispozici zdarma v App Store a Google Play pod názvem Expres FM.

Pro stažení zadejte v prohlížeči na Vašem mobilním zařízení adresu www.expresfm.cz/aplikace, případně použijte tento QR kód:

Aplikace Expres FM

Počítač

Živé vysílání přes internet:
Pomocí přehrávače v záhlaví webu nebo www.play.cz/radio/expres-radio/