Ostatní

Hvězdy, které očekávají v roce 2022 přírůstek do rodiny: Takto to dali najevo svému okolí Rihanna, Nicolas Cage a další

Redakce
Poslední dobou se s fotkami ultrazvuku a těhotenskými bříšky na sociálních sítích doslova roztrhl pytel. A to i v případě slavných. Také celebrity totiž už delší dobu prožívají baby boom a své očekávání neváhají dát fanouškům jasně najevo. Některé jejich ratolesti se tak pravděpodobně rovnou narodí do středu dění, zatímco další hvězdní rodiče se prozatím raději drží stranou a těhotenství také dlouho tutlají. Které oblíbené celebrity budou mít v roce 2022 nový přírůstek a jak to daly svému okolí najevo?
15. 02. 2022

Někteří slavní dovedou být při oznamování těhotenství skutečně originální. Jiné celebrity ho naopak dlouho tutlají. Zjistěte, kdo byl ve svém oznámení těhotenství hodně originální a kdo naopak mluví o svém těhotenském bříšku jako by se nechumelilo.

Čtěte také: Nejchytřejší celebrity a jejich studijní obory

Rihanna a A$AP Rocky

V očekávání je k překvapení mnohých fanoušků také oblíbená zpěvačka Rihanna. Dítě čeká se svým dlouholetým kamarádem a až poté přítelem po měsících randění A$APEM Rockym. Na fotografiích pořízených v Harlemu v New Yorku je vidět, jak Rihanna hrdě ukazuje těhotenské břicho. Dala tak světu jasně najevo, že s A$APEM Rockym očekávají své první dítě.

Rihanna čeká dítě

Zdroj: Oficiální Instagram

Jennifer Lawrence a Cooke Maroney

Jennifer Lawrence, která se stala v letech 2015 a 2016 nejlépe placenou herečkou světa očekává svého prvního potomka s Cookem Maroneyem. Už delší dobu hereččino okolí spekulovalo o jejím těhotenství. Na základě toho ho pak ona sama potvrdila přímo v živém vystoupení v The Late Show se Stephenem Colbertem.


Cristiano Ronaldo a Georgina Rodriguez

Úspěšný fotbalista Cristiano Ronaldo se stane již po páté hrdým otcem. Se svou přítelkyní Georginou Rodríguez totiž očekávají dvojčata, což svým fanouškům hrdě oznámili na sociální síti instagram. „S potěšením oznamujeme, že čekáme dvojčata. Naše srdce jsou plná lásky – nemůžeme se dočkat, až vás poznáme." Prvního syna Cristianovi porodila náhradní matka, stejně tak dvojčata, která se narodila v roce 2017. Se současnou partnerkou Georginou pak mají jen o pět měsíců mladší dceru a nyní očekávají Ronaldova již druhá dvojčata v pořadí. Na videu, které sdílely jeho děti, pak prozradil i pohlaví svých očekávaných dalších dvojčat. Dočkají se párečku chlapce i dívky.

Cristiano Ronaldo

Zdroj: Oficiální Instagram

Nicky Hilton a James Rotschild

Také sestra Paris Hilton, slavná autorka a návrhářka obuvi Nicky Hilton čeká se svým manželem Jamesem Rothschildem již své třetí dítě. Fanouškům to originálně oznámila na svém instagramu: „Říká se, že nejlepší věci v životě přicházejí ve třech.“ Úspěšnému a bohatému páru tak nezbývá než gratulovat k trojnásobné radosti.

Nicky Hilton a James Rotschild

Zdroj: Oficiální Instagram

Neuvěřitelně rozmazlené celebrity: Kdo vyžadoval okvětní plátky růží v záchodové míse a kvůli komu se předělával celý hotelový pokoj?

Nicolas Cage a Riko Shibata

Za zenitem se v rodičovské roli ještě rozhodně necítí být ani Nicolas Cage, který se svou partnerkou Riko Shibatou čeká již své třetí dítě. Dvě děti má úspěšný 58letý herec z předchozího manželství. Oznámení o očekávání potomka si Nicolas Cage ponechal jako překvapení pro své fanoušky na 6. ledna, den před jeho narozeninami. Se svou partnerkou Riko se tak dočkají prvního společného potomka.

Nicolas Cage

Zdroj foto: Oficiální Instagram
Zdroj úvodní foto: via Wikimedia Commons, by Rihanna
CC BY 2.0

Diskuze
Vstoupit do diskuze
Sdílejte

Další na Expres FM