FAQ

Jak si můžu vyzvednout výhru?

Výhry jsou k vyzvednutí každý všední den od 10:00 do 17:00 na recepci rádia Expres FM v budově Seznam.cz, Radlická 3294/10, 150 00 Praha 5 - Smíchov. Výhry je možné vyzvednout do čtrnácti dnů, po této lhůtě už výhru nevydáváme.

K vyzvednutí výhry je potřeba mít u sebe občanský průkaz, případně jiný doklad totožnosti.

Jak se dozvím, co právě hrajete nebo co jste hráli?

Aktuální song vidíte nahoře na webu. Odkaz na archiv playlistu naleznete rovněž v záhlaví webu, ukazuje odehrané skladby za posledních čtrnáct dnů.

Zahrajete mi můj oblíbený song?

Hudební tipy můžete posílat od pondělí do čtvrtka v čase 17-20 a o víkendu mezi 13-17 hodinou. Volejte na 273 136 903, zasílejte formou sms na 602 604 903 nebo sledujte facebook Expres FM.

Jak se můžu stát členem Expresteamu?

Chcete-li se věnovat obchodním záležitostem a být tolik ceněným starmakerem, pošlete své CV na obchod@expresfm.cz.

Máte-li chuť zkusit vysílat a být slyšen, pište na filip.zemlicka@expresfm.cz.

Pracuji ve stejné budově, ze které vysíláte. Všiml jsem si, že máte ve studiu kameru, která zaznamenává pohyb ve studiu a v atriu budovy, fotky následně publikujete na svém webu. Bojím se, že se na nějaké fotce objevím já nebo náš klient a že fotku a záznam z kamery použijete například pro reklamu nebo k jiným účelům.

Kamera je nastavena tak, že mimo studio není vidět obličej osoby pohybující se v atriu budovy. Osoby v atriu jsou zobrazeny cca od prsou dolů.

Fotky z kamery nejsou nikde archivovány ani jinak zaznamenávány, každá další fotka přemaže po cca 10 sekundách předchozí fotku, nevzniká tedy kontinuální záznam, který by bylo možné v budoucnu použít.

Nemusíte se tedy bát, že fotku z naší kamery použijeme k jiným účelům než je dílčí vyobrazení dění ve studiu a dění v okolí studia.

Máte další otázky?

Pište na info@expresfm.cz. Rádi vám odpovíme.