VZTAHOLOG Michal Nikodem – expert na vztahy.

27.5.2019

VZTAHOLOG Michal Nikodem – expert na vztahy.

Potřebujete poradit s vašimi vztahy? V soutěžích v Expres Ránu máme pro vás připravené vouchery na terapii dle vašeho výběru. www.vztaholog.cz  Základní pravidlo: 80 % problémů si umíme vyřešit sami a se zbytkem si nevíme rady, jenže právě ten zbytek zatěžuje veškerý náš život. Sám jsem si tím prošel a procházím…

Přijďte si popovídat

Vztahů máme spoustu. K sobě, partnerovi, práci, penězům i k závislostem. A každý máme právo být šťastný. Přesto nejsme. Pomohu vám odhalit skutečnou příčinu a vyrovnat se s ní. Všichni žijeme ve vztazích

  • s partnery, dětmi, rodiči, kamarády, kolegy…
  • nebo jiné druhy vztahů např. s našimi závislostmi (alkohol, cukr, sex, porno, drogy, peníze, internet, telefon, sociální sítě, práce, dodržování striktních pravidel, přísné stravovací regule, zamilovávání se, utrácení peněz tzv. závislost na kreditních kartách…)

Všechny tyto vztahy nám zrcadlí skutečnost, jaký máme vztah sami k sobě. Svým způsobem vztah k sobě samému je tím nejdůležitějším a určujícím vztahem v našich životech.

Pokud máme nezdravý vztah sami k sobě, nebudou nám fungovat vztahy k ostatním a budeme je řešit vztahy se závislostmi.

Z tohoto důvodu na sezeních s klienty pracujeme se vztahem k sobě samému. Používám různé přístupy, techniky a metody. Snažíme se odhalit kořeny a příčiny nefunkčnosti našich vztahů, našeho pocitu neštěstí.

Přijďte se uvolnit

Když vás něco bolí, možná vám tělo našeptává „zvolni“. A že byste měli vyřešit, co vás už dlouho trápí. Poslechněte ho a uvolněte své tělo i mysl na terapeutické masáži.

Používám 2 techniky terapeutických masáží. Jedna je ajurvédská masáž Ajur Balance Bodywork, kterou jsem se před 8 lety naučil v Indii a druhá je tzv. „Jasnovidná masáž“. Navenek masáž vypadá normálně, masíruje se tělo, záda, trup, končetiny, hlava, chodidla… a zároveň se pracuje s obrazy a pocity, které se během masáže vyplavují. Vyplavují se jak u terapeuta, tak u klienta.

Další oblastí, kterou se zabývám, je meditace a práce v meditativním stavu.

www.vztaholog.cz 

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.