Vyhrajte MCT olej od WOLDO HEALTH a připravte si Neprůstřelnou kávu

Dochází vám během odpoledne energie? Poslouchejte Odpoledne s Veronikou a vyhrajte ...

Dochází vám během odpoledne energie? Poslouchejte Odpoledne s Veronikou a vyhrajte MCT olej od Woldo Health a připravte neprůstřelnou kávu. Stačí vám na ni: voda, káva, MCT olej od Woldo Helth a ghee…

Víte, co je MCT olej a proč je pro vás dobrý?

C8 MCT olej od WOLDO HEALTH je vhodný ke zvýšení výkonu organismu, neboť se olej přímo vstřebává do krve. MCT olej se v těle neukládá, je tak dobrým doplňkem k dietám, hubnutí, olej je veganský a nízkouhlíkový, cenné řetězce mastných kyselin se nerozkládají, je velmi zdravý.

Kvalitní a zdravý olej je chuťově neutrální, mnohostranně použitelný, např. smoothies, koktejly, kaše, raw, Bulletproof Coffee, do salátů.

Vyrobeno ze 100% C-8 mastných kyselin (kyselina kaprylová).

Čistý MCT olej C8 ve vysoce kvalitní skleněné láhvi chráněné proti světlu s praktickým výtokem. Vhodné ke zvýšení výkonu organismu, neboť se olej přímo vstřebává do krve. MCT olej se v těle neukládá, je tak dobrým doplňkem k dietám, hubnutí, olej je veganský a nízkouhlíkový, cenné řetězce mastných kyselin se nerozkládají, je velmi zdravý. Kyselina Kaprylová podporuje látkovou výměnu, spalování tuku a snižuje pocit hladu.

Více informací na www.woldoshop.cz

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast