Vyhraj STOLIČKU UP od firmy AJ Produkty!

Nábytek pro kanceláře, šatny, či restaurace a sklady.

Poslouchejte naše dopolední vysílání a můžete se příjemně pohupovat na nové stoličce UP! Za odpověď !

Společnost AJ byla založena ve Švédsku jako malá rodinná firma v roce 1975. Už od svého založení se soustředí především na prodej nábytku a vybavení pro kanceláře, sklady a průmysl a to vždy se stejným cílem - nabídnout svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty a služby a za příznivé ceny.

Stolička Up má inovativní balanční sedák a zaujme osobitým, atraktivním designem. Umožňuje během pracovního dne snadno měnit polohu. Její kruhový, flexibilní sedák následuje pohyby sedícího, čímž přispívá k aktivnímu a ergonomickému sezení. Díky speciálnímu tvarování pod sedákem se snadno přenáší. Balanční stolička je vyrobena z polyamidu a z 50 % recyklovaných materiálů. Výška židle je nastavitelná a umožňuje snadné přizpůsobení každé postavě, stačí zatáhnout za popruh pod sedákem. 

www.ajprodukty.cz

AJ Produkty Soutěž říjen

Zastoupení v 19 evropských zemích

Společnost AJ postupně rozšířila své působení do okolních skandinávských států a dále do zemí střední, východní i západní Evropy. V současné době je skupina AJ zastoupena 26 společnostmi v 19 evropských zemích. Hlavní kancelář a nově zřízený centrální sklad se nachází ve Švédsku ve městě Halmstad.

Působení v České republice

Firma AJ vstoupila na český trh v roce 1999 pod názvem AJ Bohemia, po několika letech byla společnost přejmenována a získala současný název AJ Produkty s.r.o.. Za více než 17 let působení na českém trhu jsme dodali zboží do více než 20 tisíc českých firem a institucí z nejrůznějších oblastí. Díky 40letým zkušenostem skupiny AJ ve výrobě a zásilkovém prodeji Vám můžeme nabídnout přesně to, co potřebujete.

Vlastní výroba

Z moderně vybaveného závodu na Slovensku pochází většina kovového nábytku z naší nabídky.

Společnost AJ je vlastníkem několika evropských výrobních závodů, ze kterých pochází přibližně 40 % našeho stávajícího sortimentu. Díky modernímu vybavení, neustálým inovacím a pečlivé kontrole v průběhu výroby můžeme zákazníkům garantovat dodání skutečně kvalitních produktů za rozumné ceny.

Vlastní výroba nám dává možnost nabídnout nejen kvalitní a cenově dostupné výrobky ze sériové výroby, ale i zakázkovou výrobu podle potřeb zákazníka.

Skupina AJ dbá na to, aby její výrobní činnost měla co nejmenší dopad na životní prostředí. Naší snahou je dosahovat co nejlepších výsledků tak, abychom se vždy pohybovali hluboko pod stanovenými přípustnými limity.

Sponzoring

Skupina AJ je aktivním sponzorem mnoha sportovních aktivit už od roku 1987. Snažíme se tak podporovat činnosti, které pomáhají rozvíjet a udržovat zdravý životní styl. Skupina AJ podporuje např. hokej, florbal, basketbal, biatlon nebo házenou a dlouhodobě patří mezi hlavní sponzory Mistrovství světa v ledním hokeji.


Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast