Velká letní soutěž s Toyotou

Zahrajte si při poslechu Expres FM o víkendovou jízdu novou hybridní Toyotou Corolla.

Proč se v létě nevydat na výlet hybridem? Soutěžíme o voucher na bezvadnou jízdu ! Od 28.6. po celé prázdniny !

Soutěž probíhá v Ranním klubu,  kde každý týden uslyšíte jednu soutěžní otázku. Za správnou odpověď je pak možnost vyhrát auto na víkend a odjet s ním třeba i do zahraničí.

K dispozici je nová hybridní Toyota Corolla ( sedan nebo hatchback -  záleží, jaké auto bude právě v centrále volné, případně se dá domluvit termín jízdy až  podle výběru vozu).

Voucher  si u nás vyzvednete, rezervujete si termín v Toyotě,  a auto bude k vyzvednutí v showroomu Toyota Central Europe – Czech s.r.o., se sídlem Praha 5 - Stodůlky, Bavorská 2662/1, PSČ 15000

www.toyota.cz

Toyota Corolla je nejprodávanější auto světa. 

Nová Toyota Corolla je ikonou všestrannosti, jakou dnešní doba vyžaduje. Stylová, úsporná, komfortní, a přitom poskytující radost z jízdy díky nové modulární platformě TNGA. Bez ohledu na to, jaký styl života vedete, můžete se radovat z prostorného zavazadlového prostoru a technologie hybridního pohonu, nyní poprvé ve dvou variantách. Toyota v modelu Corolla poprvé zavádí strategii nabídky dvou hybridních pohonů – úsporného, do města ideálního motoru 1.8 Hybrid 122 k e-CVT a zcela nového, dynamického 2.0 Hybrid Dynamic Force 184 k e-CVT. Obě jednotky slibují skvělé výkony, dynamickou jízdu a značnou úsporu spotřeby pohonných hmot.

No a kdybyste se rozhodli ke koupi vozu, tak zde jsou další výhody.

Automobilka Toyota se rozhodla podpořit letošní trend, kdy velká část Čechů stráví svou dovolenou v tuzemsku. V rámci kampaně Počesku bude k prodaným vozům v rámci akční nabídky Best od tohoto pátku rozdávat CCS karty na čerpání paliva v hodnotě 5 000 korun.

Vedle nabité CCS karty zákazníci získají od Toyoty ještě zlevněné příslušenství, nosiče kol. Kampaň Počesku doplňuje stávající akční nabídku nových vozů Best, která poskytuje velmi výrazné slevy na téměř všechny modely Toyoty od Ayga po RAV4. Většina vozů z nabídky je navíc skladem k okamžitému odběru.

„Zřejmě většina obyvatel ČR bude letos kvůli dozvukům epidemie více cestovat po naší krásné republice a v tom jsme se je rozhodli podpořit. Nejen, že u nás získají nový vůz za bezkonkurenčních podmínek včetně výhodného financování s možností odkladu splátek až o tři měsíce, ale ještě s ním budou moci díky nabité CCS kartě zdarma procestovat křížem krážem celou republiku," říká generální ředitel českého zastoupení Toyota a Lexus Martin Peleška.

Na cestování po ČR se zaměřila i marketingová kampaň, v rámci které Toyota připravila cestovatelský seriál s tipy na více než 40 zajímavých míst, které mohou lidé v rámci České republiky navštívit.

https://www.youtube.com/user/toyotacz/playlists

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast