Upravvodu.cz a mysli na své zdraví!

Soutěž s námi tento týden o UV lampu s ozonem v hodnotě 5000,- Kč.

Tato UV Germicidní UV lampa s ozonem je na dezinfekci a sterilizaci vnitřního vzduchu a povrchů! Velmi rychle a účinně odstraní zápach, ale účinná je také na Covid-19, bakterie, viry, parazity, řasy, roztoče a ostatní patogeny. https://www.upravvodu.cz/UV-a-ozonova-lampa-sterilizacni-38W-dezinfekce-vzduchu-d1191.htm

Tu do soutěže věnovala společnost www.upravvodu.cz

Společnost www.upravvodu.cz je specialistou nejen na úpravu vodu. V jejich portfoliu naleznete centrální přístroje na úpravu vody, přístroje na měření a rozbory vody, ale také jednotlivé filtry pro úpravu kohoutkové vody nebo ochranu jednotlivých přístrojů v bytě. Navíc zde zakoupíte také filtry, náplně, ale i vložky do vašich již zakoupených přístrojů. Problém s nečistou vodou ve vaší studni nebo špatná voda z řádu? I s tímto vám na www.upravvodu.cz dokážou pomoci. Služby od rozboru po konkrétní řešení na míru.

A jak můžeš vyhrát?

Stačí ladit tento týden odpolední vysílání od 14:00 do 17:00 a zasílat své tipy na soutěžní otázku a mít štěstí v pátečním slosování, kdy jeden z vás získá UV lampu v hodnotě 5000,- Kč jako dárek.

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast