TAWAN thajské masáže

Udělejte si na sebe čas!

Soutěžte v ranním vysílání o voucher na 60 minutovou masáž Classic Thai v hodnotě 1190,-Kč. Stačí trochu prosurfovat webové stránky www.tawan.cz , napsat správnou dopověď ,  a můžete si dopřát tento zážitek.


Naplánujte si, jak jej strávíte a kde vám nejvíce dobijí baterky. Neplatí to jenom o zimním čase, ale čím dříve začnete tím lépe pro vaše tělo, zdraví, mysl ale i celé okolí – rodinu, přátele, kolegy.

Jedním z interních hesel TAWANu je snaha dělat svět lepší. Pro nás to znamená víc než jenom skvělá thajská masáž, je to kompletní balíček o zážitcích a výsledcích. Jakmile vstoupíte do našich salonů pocítíte energii, ze všeho, co vás obestoupí, pozitivní působení na vás, jen pro vás.

Kde jinde než v salonech TAWAN se všechno a všichni věnují pouze a jedině vám? Vůně mystického Thajska, prémiový design s perfektním úklidem, hudba orientu, která vás přenese na samý vrchol vnitřního soustředění nebo nejhlubšího klidu, jak si budete jen přát a doteky masérky, které mají jediný cíl – pomoci celému tělu i mysli. To jsou masáže TAWAN, které působí na všechny vaše smysly již 14let v Praze, Karlových Varech, Brně a dalších 5 městech v Čechách a nyní i nově na Slovensku.

Těšíme se na vás.

Jiřina Forejtková

Zakladatelka a majitelka salonů TAWAN 

www.tawan.cz

 

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast