Soutěžte dopoledne s Plnou peněženkou

Stačí poslouchat a máš peníze na vánoční nákupy.

Od pondělí do pátku rozdáváme dárkový voucher od Plné peněženky v hodnotě 1 000 Kč. Stačí poslouchat a máš peníze na vánoční nákupyPlnáPeněženka.cz, služba díky které můžete získat tisíce korun ročně zpět

Plná Peněženka je on-line služba, díky které může každý získat z nákupů na internetu až 25 % zpátky. S Plnou Peněženkou takhle šetří na nákupech už víc než 600 000 lidí. Peníze získáte například za nákupy v oblíbeném Datartu, Notinu, Aliexpressu nebo Bookingu. Využívání Plné Peněženky je navíc zcela zdarma!

Jak celá služba funguje

Je to vlastně velice jednoduché. Stačí se zdarma registrovat na plnapenezenka.cz a nakupovat na vašich oblíbených e-shopech jak jste zvyklí. Jediné co musíte udělat, abyste získali část peněz z vašeho nákupu zpět, je prokliknout se před samotným nákupem přes odkaz na Plné Peněžence.

Tak Plná Peněženka i e-shop zjistí, že máte nárok na tzv. cashback a peníze vám Plná Peněženka připíše na účet.

Jak je možné, že vám dá někdo peníze jen tak

Plná Peněženka a e-shop jsou obchodní partneři. E-shop za přivedeného zákazníka a konkrétní nákup zaplatí Plné Peněžence provizi a Plná Peněženka se o tuto provizi rozdělí se zákazníkem. Plná Peněženka takto svým uživatelům na cashbacku a bonusech rozdělí přibližně 60 % získané provize.

Nejvíc peněz uživatelé Plné Peněženky získají právě v předvánočním období. Začněte vydělávat nakupováním ještě dnes. Nakupujte chytře i vy.

Přejít na PlnáPeněženka.cz

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast