Sleep Centrum

16.10.2017

Sleep Centrum

Společnost Sleep Centrum se již více než 6 let věnuje odbornému prodeji a poradenství v oblasti spánkových systémů.

Ve svých specializovaných prodejnách v Praze 5 a Praze 9 i na e-shopu nabízí široký sortiment kvalitních postelí a ortopedických matrací, roštů a dalších doplňků pro zdravý a plnohodnotný spánek.

Snahou Sleep Centra je poskytovat vždy špičkovou kvalitu a komfort za dostupné ceny, což se mu daří i díky spolupráci s prověřenými dodavateli v tuzemsku i v zahraničí.

Samozřejmostí je odborné poradenství a zcela Individuální přístup k zákazníkům. Každý člověk je totiž jedinečný i pokud jde o tělesné proporce. Každý tedy potřebuje i trochu jiný typ matrace. S výběrem proto ve Sleep Centru vždy poradí a pomohou odborně vyškolení prodejci.

Sleep Centrum má stále širší okruh stálých zákazníků, kteří se do jeho prodejen vracejí. Jejich kladné reference jsou pro firmu závazkem i tou nejlepší reklamou.

Své přání ze sloganu, abychom se probouzeli šťastní, myslí Sleep Centrum opravdu vážně a dělá pro to maximum.

www.sleepcentrum.cz


V soutěžním dárkovém balíčku najdete:

Masku na spaní Daydream, která je skvělým pomocníkem nejen na dlouhých cestách. Maska zaručuje stoprocentní neprostupnost světla. Její součástí je také gelová vložka, díky níž je možné unavené oči příjemně ochladit, nebo naopak zahřát. Pomáhá také při bolestech hlavy.

Matracový chránič Jersey S

Chránič prodlužuje životnost matrace a chrání ji před znečištěním. Je vyroben z velmi pevné trikotové látky s antibakteriální úpravou. Zabraňuje tedy přežívání bakterií, plísní a mikroorganizmů v matraci. Hygienu lůžka zvyšuje také tím, že velmi dobře absorbuje a odvětrává vlhkost. Výhodou je také to, že neakumuluje statickou energii, takže i tímto způsobem přispívá ke komfortnějšímu spánku. 

Středně hřejivou přikrývku Lavande

Jemná, hebká a dokonale splývavá přikrývka z dutého vlákna, která váš spánek navíc ještě provoní. Je totiž vyrobena z jemné polyesterové tkaniny, která obsahuje mikrokapsle s výtažky z levandule. Její vůně dokáže lidský organizmus zklidnit. Přispívá k duševní pohodě, mírní stres i bolesti hlavy. Snižuje nervozitu i svalové napětí a v neposlední řadě odpuzuje hmyz.

Hebkou deku ze zeleného mikroplyše, která se hodí kdykoliv, když se budete chtít zahřát. A k ní ještě napínací žerzejové prostěradlo ve stejné barvě.


Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.