Proč právě ona?

15.2.2019

Proč právě ona?


Proč právě ona vyhrála v soutěži "Proč právě já"? Protože si společně s Perfect Clinic myslíme, že právě příběh, který o své mamince napsala Veronika, byl ten nejsilnější, právě proto vyhrála ona plastickou operaci prsou. 

Ještě si dovolíme upozornění, pro ženy, které si přály rekonstrukci prsů po jejich odstranění v důsledku rakoviny prsu, v těchto případech se ozve Perfect Clinic přímo dotyčným ženám s doporučením, jak postupovat. 

Tak proč právě ONA?
"Plastiku bych nechtěla vyhrát pro sebe, ale pro svojí maminku, která mi dala první a poslední. Bohužel není se sebou úplně spokojená i přes to, jak krásná je Silnější a krásnější ženu neznám. Byla tu pro mě v době, kdy jsem neměla úplně dobré období, v době, kdy se ke mě otočil zády táta, který mi měl být oporou. Byla tu pro mě i když ona byla na pokraji svých sil a potřebovala oporu víc než já. Rozdává radost všem okolo a tak bych chtěla, aby měla konečně radost i ona  proto bych byla ráda, kdyby dostala to, co si přeje už několik let, ale bohužel finance to neumožnili :)"

Perfect Clinic nesmírně děkuje za důvěru tolika soutěžících, kteří nám svěřili svůj příběh. Velmi si vážíme každého soutěžícího. Bylo neskonale těžké vybrat vítěze. Četli jsme příběhy, které byly hodně těžké a dramatické, u kterých je bohužel velmi těžké rozhodování, neboť neznáme všechny souvislosti, ale i ty na lehčí notu a všem jsme věnovali maximální pozornost. Dojalo nás, kolik manželů například přálo operaci svým milovaným ženám. Stejně tak si vážíme upřímných přání sourozenců, kamarádů a kamarádek a dcer, jimž záleží na lepším životě svých blízkých a v jejichž důvodech „Proč“ bylo tolik něhy a lásky. Je nám vážně líto, že vítěz může být jen 

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.