OREA Hotels & Resorts

Soutěž o ubytování v některém z hotelů sítě OREA


Poslouchej Dopolední vysílání a zkus to. Odměnou za správnou odpověď ti může být voucher pro dvě osob na ubytování v jednom z následujících hotelů!  Hodně štěstí !


HOTEL 9 SKAL VYSOČINA – ŽĎÁRSKÉ VRCHY

HOTEL PALACE ZVON MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

HOTEL SANTON BRNO

HOTEL SKLÁŘ HARRACHOV

HOTEL HORIZONT ŠUMAVA

Hotely a resorty české značky Orea nabízí ubytování v nejkrásnějších koutech naší země, jakými jsou Krkonoše, Šumava, Vysočina i Mariánské Lázně. Nechybí ale ani v české a moravské metropoli. V hlavním městě poblíž Pražského hradu se nachází Orea Hotel Pyramida a v Brně mezi třemi hotely sítě Orea letos zazáří nově zrekonstruovaný Orea Resort Santon břehu Brněnské přehrady.

OREA Hotels & Resorts se pustila do rozsáhlých rekonstrukcí všech svých hotelů. Na konci loňského roku dokončila kompletní redesign Orea Resortu Horal ve Špindlerově Mlýně. Úplnou proměnou prošel i Horizont na Šumavě, Devět Skal na Vysočině a Santon v Brně. Na pražské Pyramidě, kde na recepci mimo jiné vítá i robot Pepper, hosty kromě modernizace všech pokojů uvítá také designová restaurace ve zcela novém kabátě. Ve všech resortech, které nabízí maximální pohodlí pro rodiny s dětmi, se nachází obří herny se spoustou zábavy pro děti jakéhokoliv věku. Dospělí zase jistě ocení luxusní spa a užijí si nezapomenutelný kulinářský zážitek v hotelových restauracích.

www.orea.cz/

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast