Hypoteční jednička spouští soutěž o “splátku zdarma”

Zahrajte si o splátku zdarma

Zahrajte si o splátku zdarma

Poslouchejte pozorně Dopoledne na Expresu,  protože  i  vy se  můžete  stát  výhercem „splátky zdarma“. Vašek vám ve vysílání poradí, jak na to.


Partnerem soutěže je Zaloto.

Startup působící v oblasti financí Zaloto právě spustil velkou podzimní akci s názvem “Platíme za vás”. Akce platí do konce října a spočívá v tom, že každý stý zákazník, který u Zaloto poptá jeden z nabízených produktů, bude mít první splátku zaplacenou právě Zalotem.

Zaloto, ač teprve dva roky stará společnost, má na svém kontě přes 50 000 zákazníků, které obsluhuje přes 600 registrovaných finančních specialistů. K hypotečním úvěrům před půl rokem firma přidala i další finanční produkty jako například životní pojištění či pojištění vozidel.

Smyslem služby je najít pro zákazníka optimálního specialistu pro řešení poptávaného produktu. Dle zástupců společnosti není možné, aby jeden finanční specialista rozuměl všem produktům finančního trhu, a proto zákazníkovi vždy doporučí takového specialistu, který má nejlepší zákaznické hodnocení právě u poptávaného produktu.

www.zaloto.cz

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast