Formé clinic

Soutěž o pořádnou nálož vitamínů!

Poslechem Dopoledne na Expres FM si můžete zlepšit svou imunitu. Zapojte se do soutěže, zkuste odpovědět na soutěžní otázky a v pátek jeden výherce získá voucher v hodnotě 9.999,-Kč na regenerační terapie v Formé clinic.


Imunitní systém je v dnešní době vystavován velké zátěži. Pracovní nasazení, zrychlená doba, nepředvídatelné události. To vše imunitu ovlivňuje a může mít za následek oslabení obranyschopnosti. 

Regenerační terapie je skvělým řešením k posílení imunitního systému. Dostane do těla vše, co tělu schází a to v množství, které v běžné stravě a potravinových doplňcích rychle a kvalitně nezískáte. Vitamínové infuze dokážou velmi rychle dodat důležité prvky ve velkém množství přímo do buněk v těle.

Například v klasickém pomeranči je kolem 50 mg vitamínu C, v tabletách ho je už sice 100 až 200 mg, ale u nás během Vitamínové infuze dostanete do těla až 7500 mg, což je 75x víc a odpovídá to zhruba 150 pomerančům. Vitamíny se přitom dostávají přímo do orgánů, takže nedochází k velké ztrátě, jako když procházejí trávicím traktem.

Formé clinic nabízí programy regenerační terapie na míru. Ty probíhají v luxusních prostorách Formé VIP pokojů a během regenerace je k dispozici lékař a osobní sestra. Na základě vyšetření lékař vyhodnotí, co tělu chybí a rozhodne, co mu dodáme. Infuze obsahují vitamíny s vysokou dávkou vitamínu C, stopové prvky a minerály. V denním programu jsou přichystané celkem tři infuze. Formé clinic nabízí i rozšířený program regenerační terapie s dalšími dvěmi infuzemi. Ten je vhodný pro klienty pod velkým stresem, trpící bolestmi hlavy, šíje, migrénami či nespavostí. Infuze dokonale uvolní a zajistí příjemný spánek.

Regenerační terapie se uskutečňují v prostorách kliniky plastické chirurgie, Formé clinic na Praze 3. Klinika má za sebou 7 letou historii a tisíce spokojených klientů z Čech i zahraničí.

Bližší informace o regenerační terapii naleznete na www.imunitapro.cz a www.formeclinic.cz .

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast