Elnino.cz v Praze na Florenci

Soutěžte na Expres FM.

V průběhu tohoto týdne můžete v ranním vysílání na Expres FM soutěžit o voucher v hodnotě 500 Kč do nově otevřené parfumerie ELNINO.CZ v Praze na Florenci + dámskou toaletní vodu Lacoste Touch Of Pink 50 ml v hodnotě 1570 Kč.


Stačí pouze bedlivě poslouchat ranní vysílání na Expres FM, správně odpovědět na jednu z položených otázek a je to doma. 

Navštivte novou prodejnu Elnino.cz v Praze na Florenci a vyberte si tu z tisíce oblíbených vůní a kosmetiky za výhodné internetové ceny!

Právě v těchto dnech můžete ještě ke svému nákupu na prodejně ELNINO.cz na Florenci získat i krásný dárek – vybrat si můžete z dámské vůně Guess Girl nebo rtěnku od Elizabeth Arden. Stačí si tu nakoupit alespoň v hodnotě 790 Kč a dárek bude váš. V parfumerii si v klidu a pohodlí vyberete oblíbený parfém nebo kosmetiku. Při výběru vám velmi rády pomohou profesionální beauty konzultantky.

Ceny produktů na prodejně jsou samozřejmě stejné jako aktuálně platné ceny v e-shopu www.elnino.cz. Navíc pokud si v pracovní den objednáte online před 8. hodinou ranní, bude objednávka na prodejnu doručena tentýž den. Objednávku můžete zaplatit přímo na prodejně ELNINO.cz u samoobslužných platebních automatů.

A kde se prodejna nachází? Pouze pár kroků od zastávky metra, tramvaje i autobusů Florenc na Praze 8.

Více na https://www.parfemy-elnino.cz/florenc/

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast