Apple AirPods bezdrátová sluchátka

Stačí celý týden poslouchat naši večerní show s Veronikou a Vladem, odpovídat na "záludné" otázky , a v pátek se dozvíš, jestli to budou tvoje uši, které ozdobíme Apple AirPods bezdrátovými sluchátky !!! 

Partnerem soutěže je iWant, který v pátek 22.6.2018 otevírá nově  rekonstruovanou prodejnu v OC Letňany. www.iwant.cz/letnany

Apple AirPods bezdrátová sluchátka

Revoluční bezdrátová sluchátka Apple AirPods nabídnou velmi pohodlný poslech a skvělé funkce.

Geniálně jednoduché

Apple AirPods disponují čipem W1, který se stará o o účinné bezdrátové připojení a excelentní zvuk. Sluchátka indikují, když je máte v uších a v případě, že je vyndáte, hudba se sama pozastaví.

Díky hlasovému akcelerátoru sluchátka poznají váš hlas i v případě, že je ve vašem okolí hluk. Jsou tak skvěle použitelné jako handsfree.

AirPods se automaticky spárují se všemi vašimi zařízeními Apple. Stačí jen přepínat mezi vaším iPadem, iPhonem či Macem. Zvuk se mezi zařízeními přepíná okamžitě, stačí jednou kliknout.

Poslech na celý den. A celou noc.

AirPods vydrží hrát na jedno nabití až 5 hodin. Pokud sluchátkům samotným dojde energie, stačí je uložit do pouzdra, které je za pouhých 15 minut dobije na další 3 hodiny poslechu. Celkem tedy máte energii na 24 hodin poslechu.

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast