1000 Kč na nákup na Snowboardel? Tak určitě!

Poslouchej celý tento týden večerní show a vyhraj poukaz na 1000 Kč na snowboardel.cz

Snowboardel je obchod s potřebami pro vyznavače snowboardingu, paddleboardingu, kiteboardingu, skateboardingu, freeskingu a windsurfingu. Nakupovat můžete v kamenné prodejně v Galerii Butovice v Praze 5 nebo přes eshop. O vaši spokojenost se stará vyškolený personál složený z vyznavačů uvedených sportů, takže žádný dotaz nezůstane bez odpovědi. Snowboardel je na trhu již od roku 1991, kdy otevřel první obchod v Husitské ulici na Praze 3. Snowboarďáci mohou vybírat s nepřeberného množství zboží od největších světových značek jako jsou Ride, Burton, Nitro, Volcom, Horsefeathers, K2, Picture organic clothing a mnohých dalších.

Dalším významným sportem v nabídce Snowboardelu je rychle se rozvíjející paddleboarding. Nafukovací padddleboard je i ideálním vánočním překvapením. Pod stromeček se krásně vejde a po nafouknutí je to opravdu velký dárek, který využije celá rodina. Nebaví vás lyžovat na rozbité odpolední sjezdovce? Tak asi máte klasické úzké lyže, které se boří do nahrnutého sněhu. Freeski lyže nejsou určeny jen do prašanu nebo do snowparku, skvěle si na nich užijete celý den na kopci, a to včetně odpolední sjezdovky.

O víkendu 13. - 15.11.2020 můžete všechny produkty nakoupit s narozeninovou slevou 20%. Snowboardel bude slavit již 29. narozeniny!

snowboardel_soutěž II.

Jak vyhrát?

Stačí od 9.11.2020 – 13.11.2020 ladit večerní show od 17:00-20:00 a ve být ve střehu. Po zaznění soutěžní otázky správně odpovědět a pak už jen mít štěstí ve slosování.

O co hrajeme?

Každý den hrajeme o poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup na e-shopu Snowboardel.

snowboardel_soutěž III.

Aktuální pravidla a soutěžní podmínky naleznete zde.

Podcast