Žebříček nejatraktivnějších mužských znamení zvěrokruhu na seznamce Tinder: Na kterém místě jste se umístili vy?

Máme pro vás žebříček úspěšnosti mužů na seznamce Tinder, tipnete si, které mužské znamení zvěrokruhu je nejatraktivnější ze všech a ženy z něj šílí? Kdo naopak u dam vůbec nezabodoval a ženy se mu spíše vyhýbají?

1. Býk

Žebříčku nejpřitažlivějších mužských znameních na seznamce Tinder jednoznačně kraluje Býk, získal nejvíce přetažení doprava, kterým dámy dávají najevo svůj zájem. Není se co divit, tito muži mívají výrazné rysy v obličeji, smyslné rty a krásný úsměv, ze kterého jdou ženy do kolen.


2. Panna

Druhé místo je velké překvapení, kdo by čekal, že se muži ve znamení Panny umístí takto vysoko? Panny nepatří od přírody k nejatraktivnějším znamením, ale dost se starají o svůj zevnějšek, což jim mohlo přinést plusové body. Rovněž tito lidé bývají velmi charismatičtí.


3. Ryby

To, že Ryby obsadili třetí příčku, nikoho nepřekvapuje. O tomto znamení se traduje, že mívá ty nejhezčí oči ze všech. Právě oči jsou to, co mnohé z nás na první pohled zaujme nejvíc. Ryby pronikavým pohledem očividně zabodovaly.

Psychologický test: To, jakým stylem píšete písmeno X, o vás prozradí víc, než si myslíte!

4. Vodnář

Vodnáři patří mezi muže, ze kterých ženy šílí. Jsou nespoutaní, svobodomyslní a nezávislí. Také mají značné charisma a v žebříčcích atraktivity jednotlivých znamení zvěrokruhu se vždy umisťují vysoko. Také se o nich říká, že mívají velmi přitažlivé rysy v obličeji.


5. Váhy

Nadprůměrně ženy hodnotili i muže ve znamení Vah. O tomto znamení se dobře ví, že má charisma, vytříbený vkus a umí se velmi dobře oblékat, takže se není co divit, že si získali sympatie mnoha žen.


6. Štír

Od Štíra se dalo očekávat mnohem vyšší umístění. Toto znamení má pověst svůdníka, který dovede získat každou ženu. Avšak v tomto žebříčku se Štíři umístili na zcela průměrném šestém místě, což je velké překvapení.

Nejste oškliví, ale chudí! Podívejte se, jak plastika změnila slavné osobnosti

7. Beran

Od Berana se rovněž dalo čekat vyšší umístění, je záhadou, proč ženy toto znamení nezaujalo. Tito muži totiž mívají výrazné ostré rysy v obličeji a krásný úsměv. Navíc jsou velmi sebevědomí. Možná se jen na internetu nedovedou tak dobře "prodat".


8. Lev

Osmé místo musí být pro Lvy velkou potupou, toto znamení totiž přímo žije z toho, že ho ostatní obdivují. Lvi se o svůj vzhled velmi pečlivě starají a jsme si jistí, že na seznamkách použili dokonalé fotky. Možná je to stejný případ jako u Berana – jejich charisma je naživo o něčem jiném než na internetu.


9. Blíženci

Deváté místo pro Blížence není až tak šokující, toto znamení totiž svou atraktivitu buduje i díky svému daru řeči, takže přišlo o svou zásadní výhodu a bylo hodnoceno jen dle profilové fotky. Naživo budou Blíženci stoprocentně úspěšnější, tím jsme si jisti.

Nejatraktivnější mužská znamení zvěrokruhu: Těmto mužům neodolá žádná žena!

10. Rak

Raci patří mezi nejatraktivnější znamení zvěrokruhu, co se týče fyzické krásy. Avšak neumějí se tak dobře "prodat" jako ostatní znamení, jsou stydliví, a to možná hrálo roli v tom, že se umístili tak nízko, dovedeme si představit, že jejich fotky působily oproti ostatním příliš nezajímavě a nevýrazně.


11. Střelec

Střelec je důkazem, že znamení, která si v reálném životě vedou u žen velmi dobře, na internetu nepochodí. Charisma se bohužel do jedné profilové fotky nevtěsná. Jsme naprosto přesvědčeni, že v balení naživo jsou Střelci mistři, měli by u toho zůstat.


12. Kozoroh

Kozoroh je znamení, které se bere příliš vážně a neumí se odvázat. Možná proto skončil až na úplně posledním místě a u žen vůbec nezabodoval.

Pět nejkrásnějších žen na světě v roce 2021


Úvodní foto: Profimedia

Podcast