Zábavný test: Vedou podle vás ke štěstí modré, fialové či jiné dveře?

Vyzkoušejte si zábavný psychologický test, který prozradí zajímavé věci o vaší povaze. Stačí si jen vybrat jedny ze dveří, které podle vás vedou ke štěstí. Jsou to modré, fialové, červené nebo pestrobarevné dveře? Zjistěte, co o vás vaše volba vypovídá.

Jak tento zábavný test provést?

Stačí, když se zadíváte na obrázek níže. Jsou na něm vyobrazeny čtyři dveře – modré, fialové, červené a pestrobarevné. Pozorně si je prohlédněte a odpovězte si na otázku, které z nich podle vás vedou ke štěstí? Do kterých byste s radostí vstoupili a ani chvíli byste neváhali? Zábavný test prozradí zajímavé věci o vaší povaze. Pokud máte vybráno, pokračujte na výklad, kde se o sobě dozvíte něco nového.

Vidíte jít koně na videu dopředu nebo dozadu? Jednoduchý test odhalí, jaká hemisféra vašeho mozku je dominantní

Minimalist Collage Your Story.jpg

Modré dveře

Pakliže vaše volba padla na modré dveře, znamená to, že jste citlivý člověk se silnými morálními zásadami. Radši dáváte, než berete. Lidé vás vnímají jako toho, komu se mohou svěřit a kdo jim vždy pomůže. Považují vás za laskavého člověka s dobrým srdcem. Nemíváte moc přátel, dáváte přednost budování silnějších vazeb. Nejste ten typ člověka, který se snadno otevře druhým. Jste opatrní, jelikož víte, že vaše city jsou křehké. V životě už jste se párkrát ošklivě "spálili". Jste čestný, věrný a oddaný. Z duše nesnášíte konflikty a vše se snažíte vyřešit po dobrém. Nedělá vám dobře pozornost druhých. Některým lidem můžete připadat nepřístupní a odměření, ale to jen do doby, než vás lépe poznají.

Fialové dveře

Podvědomě vás nejvíce lákaly fialové dveře? Pak toužíte po moci a slávě. Jste svobodomyslný, odhodlaný a cílevědomý člověk, který ví, co od života chce. Těm, kteří vás neznají tak dobře, můžete až nahánět strach. Sálá z vás totiž obrovská vnitřní síla a jste také velmi dravá a soutěživá osobnost. Když vás však poznají blíže, zjistí, že máte dobré srdce. Jste velmi atraktivní, máte vlastnosti, které druhým "nedají spát" – tajemnost, svůdnost a vnitřní sílu. Poradíte si s každou životní překážkou, která vás potká. Jste velmi odvážný člověk, který se jen tak něčeho nezalekne. Díky vašim charakterovým vlastnostem to v životě dotáhnete daleko.

Červené dveře

Pokud jste si vybrali červené dveře, máme pro vás dobrou zprávu. Znamená to, že jste poměrně oblíbený člověk, vaše okolí vás má rádo. Jste zábavná, energická a temperamentní osobnost. Jste soutěživý člověk, který touží být po zásluze odměněn a respektován za odvedenou práci. Pakliže se vám tohoto uznání nedostává, cítíte se frustrovaní. Na některé lidi můžete působit až trochu agresivně, s ničím se příliš "nepářete". Je to ovšem jen drsná slupka, ve skutečnosti jste milý a laskavý člověk. I když se vám zrovna nedaří, nepřestáváte myslet pozitivně. Jste také velmi dobrý/dobrá v posteli. Červená je totiž také barvou vášně.

Test osobnosti pro pobavení: Místo, které vás děsí nejvíc, odhalí vaše skryté touhy

Pestrobarevné dveře

Jestliže některé dveře výrazně z výběru vyčnívají, jsou to tyto pestrobarevné s nápaditou kresbou. Vybrali si je jedinci, kteří nechtějí splývat s davem. Jste velmi zvědavý člověk, který bude vždy vyčnívat. Být průměrný je vaší noční můrou. Vyzařuje z vás ohromná energie a úžasná individualita. Lidé vás považují za atraktivní osobnost. Míváte spousty nápadníků, lidé jsou k vám podvědomě přitahováni. Cení si i vaší nezávislosti. Vaše rodina a blízcí přátelé vědí, že máte laskavé srdce a jste velmi citlivá bytost. Nechybí vám vysoké sebevědomí i troška drzosti. Jste velmi obětavý člověk, který neváhá pomoci lidem v nouzi. Vaše štědrost se vám v dobrém vrátí.


Úvodní fotografie: Pixabay, fotografie v textu: Unsplash
Zdroj informací:
Understanding Compassion

Podcast