Vitamin C přesně na míru

Kolik vitaminu C skutečně potřebujeme, si můžeme sami zjistit rychlým a pohodlným testem.

Zdraví je jednou z nejdůležitějších hodnot v životě, což platí nejen v „době covidové“, ale stále. K jeho udržení významně přispívá vitamin C. Záleží však na způsobu jeho zpracování a správné každodenní dávce. Pokud jde o formu, nejlépe se do těla vstřebává lipozomální vitamin C. A správné dávkování? To je u každého člověka jiné a závisí na jeho momentální fyzické a psychické zátěži, míře oxidativního stresu a dalších faktorech. Rozhodně nemá smysl ho užívat méně, než naše tělo skutečně potřebuje, a naopak se jím zbytečně „přejídat“.

Kolik vitaminu C skutečně potřebujeme, si můžeme sami zjistit rychlým a pohodlným testem v domácích podmínkách. Stačí k tomu jeden testovací proužek Uro C Kontrol. Tyto proužky jsou jako dárek součástí každého balení lipozomálních přípravků Lipo C Askor, které jsou k dostání v kapslích pod názvem Lipo C Askor Forte, nebo v tekuté podobě jako Lipo C Askor a pro děti Lipo C Askor Junior.

Řada výživových doplňků Lipo C Askor je založena na patentované směsi RosaCeLip© obsahující vitamin C s lipozomálním vstřebáváním v kombinaci s extraktem šípku a bioflavonoidy. Její originalitu umocňují již zmíněné testovací proužky Uro C Kontrol, jejichž použití je velmi jednoduché. Stačí jeden vyjmout ze sáčku a přibližně na dvě až tři vteřiny ho ponořit do moči. Do půl minuty se proužek zbarví – od zelené po žlutou – a tím ukáže míru saturace našeho těla vitaminem C. Na základě tohoto výsledku pak můžeme zvolit účelné a racionální dávkování Lipo C Askoru.

www.lipocaskor.cz

Autor: Eva Presová

Obrázek – zdroj: inPHARM spol.s.r.o

Podcast