Video osmileté Ariany Grande zpívající hymnu dojalo svět

Osmadvacetiletá zpěvačka Ariana Grande hlásí neuvěřitelnou novinku. Oznámila, že získala hlavní filmovou roli ve filmu. Zdá se, že její talent je snad bezedný.

Ariana Grande vzdoruje všem pravidlům, pokud jde o její talent – neuvěřitelná zpěvačka, make-up guru a nyní si může do seznamu připsat i herečku, protože získala hlavní filmovou roli.

Minulý týden se zpěvačka na svém Instagramu podělila o vzrušující novinku, že byla obsazena do role Glindy ve filmové adaptaci broadwayského muzikálu Wicked (Čarodějka). Grande bude hrát ve filmu režiséra Jona M. Chua po boku herečky a zpěvačky Cyntie Erivo.

Vyzkoušejte si Hudební kvíz: Otestujte své znalosti světa pop music

"Díky bohu," popsala Ariana sérii fotografií na Instagramu, které zachytily právě ten okamžik, kdy se s Erivou dozvěděly, že byly obsazeny do filmu prostřednictvím hovoru Zoom s režisérem Chu. V galerii byla také krásná kytice květin, kterou Eriva poslala Arianě se sladkou poznámkou, která zněla: "Růžová se hodí se zelenou. Gratulujeme, slečno A. Část byla vytvořena přímo pro vás, těším se, že s vámi budu sdílet tuto hudební cestu. S láskou, Cynthie."

Video, které dojalo celý svět

Ariana Grande měla vždy hvězdnou kvalitu, dokonce už od mladého věku. Nedávno se objevila v The Tonight Show v hlavní roli Jimmyho Fallona , kde moderátor talk show překvapil Grande starým klipem její působivě přezpívané The National Anthem v pouhých 8 letech před hokejovým zápasem na Floridě.

Kam dál? Orion: Pustím si beat, otevřu pivo a přes noc napíšu song

Foto: Profimedia

Podcast