Těmto znamením můžete ve vztahu 100% věřit

Zaregistrovat se na seznamovacích platformách, randit s několika potenciálními partnery najednou, žít v otevřených vztazích nebo si užít život jako single jedinec? Nic z toho pro určitá znamení zvěrokruhu! Tato znamení milují vztah a jsou tak nejšťastnější. Nechtějí mít více partnerů nebo zažívat trapné randění stále dokola. Vždy hledají dlouhodobý vztah!

Rak

Rak vnáší do svého vztahu spoustu energie. Chce, aby vše fungovalo, a proto je o to víc zklamaný, když to nevyjde. Raci mají tendenci se připoutat ke svému předešlému partnerovi a tento nepříjemný pocit s sebou nesou i do nového vztahu. Prostě si nedají dostatek času na to, aby se z toho dostali. Rak se chce co nejdříve vrátit do "vztahového období", místo aby nejprve zpracoval ukončený vztah. Rak touží po vztazích a monogamii – tyto dvě věci jsou pro něj vysoko v žebříčku jeho hodnot.

Váhy

Váhy nerady zůstávají samy, cítí se nejpohodlněji ve vztahu s milujícím člověkem. Váhy jsou skvělým partnerem, protože jsou férové, zábavné a citlivé. Dělají vše pro to, aby vztah fungoval. Jejich strach z toho, že budou samy, je někdy dokonce vede k přetrvávání v partnerství, která ve skutečnosti nefungují. Cokoli je pro Váhy lepší než chodit na nějaká trapná randíčka.


Horoskop lásky na červen pro každé znamení zvěrokruhu

Panna

Panna nevěří v nekonečné randění. Chce být zadaná a věrná až za hrob. Cítí se stokrát pohodlněji ve vztahu, v němž panuje důvěra a respekt. Trávení času na schůzkách, aby někoho poznala, není pro Pannu to pravé ořechové. Toto znamení zvěrokruhu dává do vztahu vše, co má, a přidává k tomu velkou spoustu energie a práce. Panny jsou emotivnější, než se na první pohled zdá, a vyžadují to samé od svého partnera.

Býk

Býk potřebuje čas, aby někomu důvěřoval natolik, aby se s ním dokázal spojit a tvořit pár. To je také důvod, proč by svůj vztah nikdy neohrozil. Někdy zůstává s druhou polovičkou jen ze zvyku a na změny si velmi těžce zvyká a ještě hůř se k nim vůbec odhodlává. Býk je upřímný, loajální a nevěří v zálety. Péče, komunikace a upřímnost jsou pro něj nesmírně důležité.

Horoskop: Nejatraktivnější znamení zvěrokruhu

Kozoroh

Ve vztahu chce Kozoroh stabilitu, důvěru a poctivost. Toto znamení zvěrokruhu chce od začátku vybudovat vážný vztah. Zálety nebo singl život pro něj není. Když už někomu svěří péči o svoje srdce a důvěru, chce, aby to bylo navždy. Zálety, lži a tajnosti přímo nesnáší. Uznává monogamii a nemá zájem a jakoukoli změnu.


Čtěte také: Nejnebezpečnější znamení zvěrokruhuFoto: Jeremy Bishop / Unsplash

Podcast