SUBWAY® ODHALILO V ČESKU NOVÉ MENU

8.10.2019

subway

Značka Subway® představila menu plné nových ingrediencí, nabídku změnila nejvíce za posledních dvacet let. Flavour station pomáhá hostům vynést chuťový zážitek na další úroveň. Značka je věrná odkazu svého zakladatele Freda DeLucy.


18. září, Praha – Značka Subway představila ve svých restauracích přes dvacet nových a vylepšených ingrediencí, a také zcela nové produkty, vše za účelem nabídnout hostům další chuťové zážitky. Značka naplánovala změnu na konec srpna, kdy zároveň slaví výročí založení společnosti.


Nové menu po dvaceti letech

Hosté mohou v restauracích Subway vidět úplně nové menu. To muselo pojmout nové sendviče, tři proteinem nabité velké saláty a wrapy, a jak je u Subway zvykem, mnoho druhů zeleniny. Hosté si nyní sendviče mohou nechat připravit na třech nových chlebech, včetně bezlepkového*. Velkým překvapením jsou u značky snacky. Subway vyvinulo výživný müsli chléb plněný krémovým sýrem, kuřecí a vegetariánskou quesadillu a malý salát, který doporučuje jako doplněk k jakémukoli produktu.


Okořeňte si sendvič

Subway představila novou Flavour station, nacházející se na konci přípravného pultu. Hosté v ní najdou speciální ingredience, kterými mohou ochutit svůj sendvič, salát nebo wrap. I když je Flavour station na pohled malá, je v ní schovaných přes 12 omáček, jako třeba nová sladká chilli, veganská česneková** a vinaigrette, nebo populární medová hořčice a BBQ, obě s vylepšenou recepturou. Své jídlo si host může zadarmo ochutit například křupavou cibulkou, chilli vločkami nebo oblíbenými papričkami Jalapeños.


Zelenina hraje prim

Věrná svým kořenům, značka založila mnoho produktů na zelenině. Hosté si mohou vylepšit jídlo čerstvým špenátem, kukuřicí nebo směsí bílého a červeného zelí, považovaného za moderní superfood. V nové nabídce si nelze nepovšimnout rozšířené vegetariánské nabídky, obsahující tři proteinem nabité velké saláty a dohromady čtyři nové veganské sendviče**!


Značka uvedla nové produkty na trh na zcela novém, velice chutně vypadajícím menu. Její slib je šťastný zákazník, který dostal jídlo přesně podlé svých představ.

*Subway bezlepkový chléb se vyrábí v bezlepkovém závodě a každá porce je jednotlivě balená. Může ale během přípravy přijít do styku s jinými potravinami, které lepek obsahují.

**V Subway lze připravit plnohodnotné veganské produkty. Avšak díky povaze přípravy mohou veganské produkty přijít do styku s neveganskými.