Slavné páry, které upadly v zapomnění: Tyto celebrity spolu opravdu kdysi chodily

Je tomu skutečně tak, tyto slavné hvězdy spolu kdysi tvořily pár, ale svět už na to zapomněl. Které celebrity spolu měly vztah, ale nikdo už si na to ani nevzpomene a proč se nakonec rozešli? Překvapí vás, s kým kdysi chodila Sandra Bullock, Tom Cruise a Renée Zellweger.


Sandra Bullock a Ryan Gosling

Tyto dvě celebrity spolu kdysi skutečně tvořily pár. Poprvé se herci potkali v roce 2001 na natáčení thrilleru Vzorec pro vraždu. Sandra Bullock (56) je o 16 let starší a v té době už byla známou hollywoodskou hvězdou, zatímco herecká kariéra Ryana Goslinga (40) byla tou dobou ještě v plenkách. Během natáčení mezi nimi přeskočila jiskra a zamilovali se do sebe. Tvořili spolu krásný pár, ale museli čelit neustálým pomluvám kvůli věkovému rozdílu, který je dělil. Pro novináře to byla senzace a pár paparazzi pronásledovali všude. Ačkoliv o nich média psala jako o páru, Sandra Bullock vždy tvrdila, že jsou jenom přátelé. Ryan Gosling však později potvrdil, že s krásnou herečkou skutečně randil. Dokonce o ní řekl, že byla jednou z jeho osudových partnerek. Tou druhou osudovou ženou je dle jeho slov Rachel McAdams, se kterou si zahrál v romantickém filmu Zápisník jedné lásky. "Měl jsem dvě nejlepší partnerky všech dob. Nikdy jsem nepoznal žádnou jinou, která by je dokázala překonat," nechal se kdysi slyšet herec. Dnes je Ryan Gosling šťastně ženatý s herečkou Evou Mendes (47), se kterou má dvě děti. Sandra Bullock momentálně chodí s fotografem Bryanem Randallem. Je maminkou dvou dětí, které adoptovala.

profimedia-0017417097.jpg

Foto: Profimedia

Demi Moore spolu se svými třemi dcerami zapózovala v plavkách: Které z nich to sluší nejvíc?

Tom Cruise a Penélope Cruz

Slavný pár se potkal v roce 2000 na natáčení filmu Vanilkové nebe. V té době byl Tom Cruise (59) stále ženatý s Nicole Kidman (54). Pár se snažil tvrdit, že jejich románek začal až poté, co skončilo natáčení filmu, ale nikdo jim to doteď moc nevěří. Pár spolu oficiálně začal chodit v červenci roku 2001, kdy už měl Tom Cruise podanou žádost o rozvod. Tom Cruise je pověstný tím, že si svoje soukromí hlídá jako ostříž, nejinak to bylo i v této situaci, o svém vztahu ani jeden z nich do médií příliš nemluvil. Tom Cruise udělal výjimku v rozhovoru s redaktory Marie Claire, kdy prozradil, že svou partnerku rád překvapuje, dokonce jí prý i rád uvaří. Jejich vztah byl neustále propírán v médiích, v roce 2003 Penélope Cruz (47) zažalovala jeden australský časopis kvůli tomu, že vydal článek, který naznačoval, že měla poměr s jedním španělským hercem. Soudní spor vyhrála. Pár se rozešel v roce 2004 a dle jejich vyjádření v tom nehrála roli žádná další osoba. Údajně je měla rozdělit časová vytíženost, každý z nich v té době natáčel filmy v zahraničí.

profimedia-0069261960.jpg

Foto: Profimedia

Protivný sprostý holky: Co dnes dělají a jak dnes vypadají hvězdy tohoto filmu?

Bradley Cooper a Renée Zellweger

Hollywoodský krasavec a slavná představitelka Bridget Jones skutečně v minulosti tvořili pár. V roce 2010 se potkali na natáčení filmu Případ číslo 39. Bradley Cooper (46) o herečce doslova básnil a do médií hlásal, jak moc ji miluje. Po roce však byl této "velké lásce" konec. Herec totiž upřednostnil svou kariéru a Renée Zellweger (52) se prý nesmířila s tím, že by měla hrát druhé housle. V roce 2020 však spolu byli viděni na předávání Oscarů a údajně spolu cvrlikali jako dvě hrdličky. Momentálně však herečka randí s televizním moderátorem Antem Ansteadem (42). Bradley Cooper v minulosti chodil s krásnou modelkou Irinou Shayk (35), se kterou má dceru Leu de Seine (4). Pár se rozešel, protože modelka dle informací od zdroje magazínu The Hits příliš tlačila na to, aby si ji Bradley Cooper vzal.

profimedia-0100334610.jpg

Foto: Profimedia

Šokující zpověď letušky: Co se ve skutečnosti odehrává na palubě soukromých letadel, mají stevardky sex s boháči?


Úvodní foto: Profimedia

Podcast