Jak žije ruská dvojnice herečky Scarlett Johansson?

Slavná hollywoodská herečka Scarlett Johansson má v Rusku dvojnici, která je jí neuvěřitelně podobná. Jmenuje se Ekaterina Shumskaya. Ačkoliv ze své podoby se slavnou herečkou vytěžila maximum, zoufá si, že by raději nežila v jejím stínu.

Slavné hvězdě je Ekaterina Shumskaya neuvěřitelně podobná

Ruská influecerka Ekaterina Shumskaya je neuvěřitelně podobné filmové hvězdě Scarlett Johansson. Má stejné zelené výrazné oči, tvar nosu i plné rty. To, že je Scarlett Johansson podobná, si uvědomila už ve 12 letech. Na tento fakt upozornili její spolužáci, kterým přišla podoba až zarážející. Zatímco jiné ženy by daly cokoliv za to, aby se Scarlett Johansson alespoň trochu podobaly, Ekaterina Shumskaya si zoufá a do médií prohlašuje, že „chce svůj život“. Vadí jí totiž, že si ji lidé opakovaně pletou s hollywoodskou celebritou. "Lidé si mě na internetu pletou se Scarlett, ale já nepředstírám, že jsem ona. Jen vypadáme stejně," nechala se slyšet Ekaterina.

Inženýr Řezník: Kdo je vlastně kontroverzní vítěz Slavíka?

Na druhou stranu by bez toho, že by byla Scarlett Johansson natolik podobná, možná nikdy nezískala více jak 10 milionů fanoušků na sociální síti TikTok. Ekaterina to ale za výhodu nepovažuje a naříká nad tím, že jí lidé často například děkují za skvělý herecký výkon. Její sledující se často ptají, jestli se slavnou herečkou mluvila či zda Scarlett Johansson tuší, že má v Rusku dvojnici. Její vzhled jí také zajistil kariéru v modelingu, díky tomu se začátkem tohoto roku přestěhovala ze svého rodného města do Moskvy.

Čtěte také: Hans Christian Andersen a další zvrhlíci, kteří ovlivnili svět

Lidé jí dokonce vyhrožují smrtí

I když se může zdát, že Ekaterina Shumskaya si stěžuje zbytečně a ve skutečnosti by mohla být spokojená, faktem je, že musí čelit mnohým nepříjemnostem. Jakoukoliv kauzu kolem herečky Scarlett Johansson totiž "odnáší" i ona. Tak například když byla herečka obviněna z toho, že měla ve filmu Ghost in the Shell vybělenou kůži kvůli roli asijské postavy, Ekaterina se do této role nic netušíc stylizovala. Posléze dostávala naštvané e-maily s výhrůžkami, někteří jí dokonce hrozili smrtí. Zajímavé je, že ač Ekaterina hlásá, že "chce žít svůj život, ne ten Scarlettin", ve svých videích na sociálních sítích TikTok se občas stylizuje jako hvězda Avengers.

V současné době vydělává dost peněz na to, aby uživila sebe i své rodiče, a to i díky svému vzhledu. Modelingu se věnuje naplno, předtím pracovala jako vedoucí prodeje ve stavební společnosti. Za změnu je dle svých slov ráda. "Začínala jsem mít dost své práce a přemýšlela jsem nad tím, že mi nepřináší příjem, který bych si zasloužila. Jednoho rána jsem se probudila a pomyslela jsem si, že mládí mi utíká a nikoho brzy nebudu zajímat," říká Ekaterina. Navzdory nesouhlasu rodičů se tedy naplno začala věnovat modelingu a rovněž se stala influencerkou, a udělala dobře. Jejím zatím nejúspěšnějším videem je stylizace do Black Widow, kdy Ekarterina jí sushi. Video má enormní sledovanost, už jej vidělo 108 milionů lidí. Ekaterina Shumskaya by si přála se jednou se Scarlett Johansson setkat, snad se jí tento sen splní.

Kam dál: Herci, kteří byli ochotni zajít kvůli roli do extrémů


Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
NY Post, Daily Mail

Podcast