ROCK FOR CHURCHILL 2019

13.8.2019

ROCK FOR CHURCHILL 2019

Multižánrový festival Rock for Churchill oslaví 30. a 31. srpna 20. narozeniny. V přírodním areálu Myslivna se představí Dub FX, Modeselektor, Modestep, Yungblud, Skindred, Ed Rush a další. Speciální audio-vizuální show k příležitosti 20. výročí připraví Tata Bojs. Dvoudenní vstupenky za 1100 Kč (+ případné poplatky) pořídíte na festivalovém webu www.rfch.cz

I když si rock stále ještě trůní na čestném místě v názvu festivalu, nenechte se zmást. Na třech pódiích si podají ruce rock, taneční muzika, pop, reggae, ska, hip hop a další hudební žánry. Ze zahraničních kapel se můžete těšit na australského performera Dub FX, berlínské taneční duo Modeselektor, britskou dnb/dubstep dvojku Modestep, divokou ragga-punk-metalovou partu Skindred anebo vycházející hvězdu alternativního rocku Yungbluda. Z domácích kapel přijedou Rock for Churchill pogratulovat Tata Bojs, kteří představí speciální audio-vizuální show k 20 letům festivalu, J.A.R., Horkýže Slíže, Gaia Mesiah, United Flavour a spousta dalších. Tanečnímu šapitó bude letos kralovat šestice Calyx & Teebee, Ed Rush, Bushwacka!, Technimatic, Bredren a Joachim Pastor.

Kompletní program festivalu najdete na webu www.rfch.cz. Stanování je na Rock for Churchill zdarma, zaplatíte jen 300 Kč za auto na celý víkend.

Dvoudenní vstupenky za 1100 Kč (+ poplatky) jsou v prodeji na www.rfch.cz, GoOut.cz, pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků) a v síti Ticketmaster. Jednodenní za 800 Kč (+ poplatky) na www.rfch.cz, GoOut.cz a pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků). 

Oficiální událost na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1859627547453592/

Vstupenky: 

https://www.rfch.cz/vstupenky/

Aftermovie z roku 2018: 

https://www.facebook.com/rfchfest/videos/249356575943472/ 


www.rfch.cz

www.facebook.com/rfchfest

www.instagram.com/rfchfest

www.twitter.com/rfchfest

RFCH