PSI NENOSÍ KALHOTY

28.1.2020

psi

Předpremiéra filmu Psi nenosí kalhoty v Kině Pilotů. Promítání proběhne za účasti režiséra Jukka-Pekka Valkeapää , producenta filmu a Ester Geislerové, která se ve snímku zahrála.


Valentýnská noc splněných přání v Kině Pilotů. Na následné AFTER PARTY si můžete na vlastní kůži vyzkoušet SPANKING, svazování (SHIBARI) a další praktiky, které vám představí profesionálové z HELL EVENTS (Hell Events). Do nálady vás dostanou i tematické drinky. Bude to doslova nářez! 

Promítá se v obou sálech Kina Pilotů 14.2. ve 20:00 a 20:30.

Na trailer černé komedie o ztrátách, lásce a o sladké bolesti života Psi nenosí kalhoty se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/watch?v=-Q0LHdg5IYU

Finsko-lotyšský film s minoritní českou koprodukcí vstoupí do kin (příznačně) v den svatého Valentýna, tedy 14. února. Jednu z rolí ztvárnila Ester Geislerová.

Snímek Psi nenosí kalhoty měl světovou premiéru v Cannes 21. května 2019 na 51. Quinzaine des réalisateurs a čeští diváci ho mohli vidět v rámci přehlídky filmů během karlovarského filmového festivalu. 

„Řekla jsem k noze!“

Hlavní hrdina filmu Juha (Pekka Strang) strádá steskem po své ženě (Ester Geislerová), která nešťastnou náhodou utonula, shodou okolností za přítomnosti jejich malé dcery. Tragická událost ho ochromila, roky plynou a on není schopen navázat vztah s lidmi ve svém okolí, natož s nějakou ženou. Vše se změní až ve chvíli, kdy potká čirou náhodou dominu Monu.

„…bereš mi dech…“

Onu tajemstvími obklopenou ženu si konečně pustí do svého mikrosvěta. Společně s ní sdílí nebezpečnou zálibu a závislost na přidušování.  Díky prožitku během stavu bez kyslíku se v představách znovu setkává se svou zesnulou manželkou. Během opravdu často bolestivých návratů „zpět na zem“ se vrací ke své domině Moně, spolu se také vydají na divokou a trochu šílenou cestu k citovému prozření.