Proč právě ONA?

8.2.2018

Prsa

Proč právě ona vyhrála v soutěži "Proč právě já"? Protože si společně s Perfect Clinic myslíme, že právě příběh paní M., byl ten nejsilnější a právě proto vyhrála ona plastickou operaci prsou. Bohužel se nám s výherkyní nepovedlo spojit živě v ranním vysílání i proto zveřejňujeme její příběh, který registroval v soutěži manžel paní M. Výherkyně už byla o své výhře informována přímo zástupci Perfect Clinic. Možná bude její příběh, i to co pro svou ženu udělal její muž, inspirovat i další ženy s podobným osudem. 

Ještě si dovolíme upozornění, pro ženy, které si přály rekonstrukci prsů po jejich odstranění v důsledku rakoviny prsu, v těchto případech se ozve Perfect Clinic přímo dotyčným ženám s doporučením, jak postupovat. Tak proč právě ONA?
 "Dobrý den, jmenuji se M… a jsem manželem M… , pro kterou bych rád nová prsa, ne kvůli velikosti, ani ne kvůli silikonu, ale protože v mládí prodělala rakovinu kůže a při zákroku na odstranění melanomu jí byli vyjmuty pro možné napadení všechny uzliny na levé části hrudníku, takže má nad levým prsem dost velkou jizvu, která jí končí až v podpaží, no a do toho ještě dvě děti :( , za tu dobu co jsme spolu, jsme si již oba zvykli, ale pořád tak trochu je na Martě vidět , že by ráda taky někdy ukázala svůj dekolt bez ostychu, že se na ní budou divně koukat. Ona se ostýchá o tom mluvit, tak jsem se rozhodl napsat Vám já..." Expres FM i Perfect Clinic gratuluje!

Došlo více než 2 stovky příběhů. Pečlivě jsme je v Perfect Clinic pročetli a byli jsme překvapeni a vlastně značně dojati, kolik lásky mezi lidmi existuje. Nezřídka totiž psali partneři, děti, sourozenci či přátelé, aby někomu pomohli. V každém příběhu byl nějaký smysl, někde bylo mnoho životní bolesti, jinde lehkost bytí …ale vyhrát mohl jen jeden. Je nám to líto, protože adeptů na vítěze máme víc. Přesto teď musíme volit.

V Perfect Clinic máme velkou radost, protože můžeme pomoci někomu zlepšit kvalitu života a to hned dvakrát. Hodnotu výhry ve výši ceny operace totiž věnujeme Nadačnímu fondu Perfect Clinic For Seniors.