Pavlína Pořízková se opět svlékla: Tentokrát téměř nahá zatancovala ve videu

Pavlína Pořízková se opět svlékla, tentokrát pro své fanoušky nahrála video z focení, kde tancuje jenom v kalhotkách a saku. Pavlína Pořízková sdílí odvážné své odvážné fotky pravidelně, aby šířila myšlenku, že milovat své tělo můžeme v každém věku. Podívejte se, jak ohromně jí to sluší.

Pavlína Pořízková téměř nahá zatancovala ve videu

Pavlína Pořízková je známá tím, že propaguje myšlenku, že své tělo bychom měli milovat v každém věku. Na důkaz toho, že je na své křivky i ve svých 56 letech náležitě pyšná, pravidelně sdílí odvážné fotografie na svém Instagramu. Tentokrát zveřejnila video, ve kterém tancuje téměř nahá. "Stačí pustit Bee Gees a já si nemůžu pomoct a musím tancovat," napsala na svůj Instagram modelka. Příspěvek se dočkal řady pozitivních komentářů od fanoušků. "Jste tak talentovaná," napsala jedna z fanynek. Pavlína se ve videu vlní spoře oděná, na sobě má jen kalhotky a rozepnuté sako.

Neuvěřitelné štěstí: Jak byly objeveny Charlize Theron nebo Pamela Anderson?

Pavlína Pořízková také napsala, že se cítila uvolněně díky tomu, že ji fotografovala fotografka Jill Greenberg. Posléze ještě přidala fotografii, kde je nahá, pouze jí poprsí zakrývají její dlouhé blonďaté lokny. V popisku fotografie se vyjadřuje k tomu, že ji na obálce časopisu vyretušovali, což některé fanoušky zklamalo. Proto jim Pavlína Pořízková dodala i neretušovanou verzi fotografie. Dodala: "Ne takhle úžasně nevypadám každý den. K vytvoření tohoto looku bylo potřeba dvou hodin profesionálního česání a líčení a také mám make-up těla a vynikající osvětlení od talentovaného fotografa. Ale výsledkem je, že vypadám nejlépe jak mohu, bez retuše, bez filtrů, bez čehokoliv jiného."

Z kritiky si nic nedělá a filtry nepoužívá

Pavlína Pořízková na svém Instagramu často píše o stárnutí. "Myslím, že jsme udělali obrovský pokrok v přijímání různých typů krásy," řekla pro web Page Six. Avšak až na jednu věc, a to je podle ní stárnutí. Pavlína Pořízková je totiž mnohdy kritizována za to, že ve svém věku by se už tolik odhalovat neměla. Z komentářů si naštěstí modelka nedělá těžkou hlavu a odvážné fotky sdílí dál. "Vím, že mnozí z vás věří, že trollové a zlí lidé by měli být prostě smazáni, ale já nesouhlasím. Věřím, že budou nést odpovědnost za to, co říkají. A také mi to připadá trochu legrační. Víte, jak odzbrojíte tyrany ve škole, že? VYSMĚJETE SE jim," napsala kdysi Pavlína Pořízková.

Angelina Jolie si založila Instagram, chce pomoci afghánským ženám

Pavlína Pořízková se snaží svým fanouškům ukazovat realitu, na svých instagramových fotkách nepoužívá žádné retuše, dokonce prý netušila, že existují filtry, které dnes mají sílu změnit člověka k nepoznání. "Panebože, ta škoda, kterou tohle dělá, je neuvěřitelná. Všechny ty mladé dívky, co se dívají na fotografie , nemusí nutně vědět, že to není skutečné," řekla Pavlína Pořízková v rozhovoru pro Page Six k používání filtrů. Sama chce jít příkladem a ukázat, jak vypadá skutečná přirozená krása, proto tyto vymoženosti nepoužívá. "Čím více jsem zveřejňovala realitu a své skutečné já, tím více lidí na to reagovalo," říká. Na svém Instagramu má již více jak půl milionu fanoušků, kteří ji fandí. V rozhovoru pro Page Six slíbila, že bude pokračovat ve sdílení odvážných fotek. Pokud se vám nelíbí, má pro vás Pavlína Pořízková radu: "Je tam jedno malé tlačítko s nápisem zrušit sledování. Sbohem!"

Zdroj úvodní fotografie: Profimedia
Zdroje informací:
Instagram, Page Six

Podcast