Orea Hotels & Resorts vám nabízí 15 hotelů v ČR

2.9.2020

Orea Hotels & Resorts vám nabízí 15 hotelů v ČR

Český hotelový řetězec Orea Hotels & Resorts vám nabízí 15 hotelů v těch nejatraktivnějších lokalitách České republiky – na horách, v lázních, ve městech.

OREA poskytuje skvělé zázemí pro rodiny s dětmi, wellness a spa programy, pobyty pro seniory, kongresovou a incentivní turistiku, konání firemních akcí.

Orea Hotels & Resorts inovuje. Investovala do přeměny svých interiérů a rekonstruuje i nadále. Přišla s novým gastronomickým pojetím a konceptem pro velké i menší kongresy – art of meetings, který klade důraz na rozmanitost nabídky, prezentaci a lidský faktor. V pražském hotelu Pyramida zaměstnala jako první v České republice robota Peppera na pozici concierge. Ve svých resortech myslí také na nejmenší hosty, a proto zde vybudovala obří herny. Během víkendů a každý den o prázdninách pro ně připravuje bohaté animační programy s vlastním maskotem Liškou Eliškou. OREA nabízí i technologické novinky, hoteloví hosté si mohou například nabít elektromobil na nově vybudovaných dobíjecích stanicích v areálu hotelů a aktuálně je také velmi ceněný on-line check in.

www.orea.cz/