Novoluní ve Střelci: Čekají nás velké změny, nejvíce Blížence, Panny a Ryby

V sobotu nastanou hned dvě důležité astrologické události – prosincové novoluní a zatmění Slunce. Co tato kombinace přináší? Čekají nás velké změny, které nejvíce ovlivní znamení Střelce, ve kterém novoluní probíhá, dále pak Blížence, Panny a Ryby.

Novoluní v kombinaci se zatměním Slunce

V sobotu 4. prosince se nám sejdou dva významné astrologické jevy v jeden den. Novoluní bývá již tradičně ideálním obdobím pro nové začátky a započetí určité životní etapy. Je to čas, který přeje změnám. Zatmění Slunce také z astrologického hlediska se změnami souvisí, ale v trochu jiném smyslu. Zatímco novoluní tradičně bývá o plánovaných změnách, zatmění Slunce je naopak o rychlých a překvapivých zvratech a odhaleních. Tato energie bude zajisté v sobotu znatelná. Lze to shrnout tak, že v tomto období se letos musíme připravit na citelné změny.

zatmeni.jpg

Temné proroctví známé ruské astroložky: V roce 2022 nastane nový normál. Čeká nás extrémní počasí i vlna negativity, bod zlomu očekávejme v srpnu

Odehraje se ve znamení Střelce

Důležité je také zmínit vliv znamení zvěrokruhu, ve kterém se novoluní odehrává – Střelce. Ten je znám tím, že se jedná o velmi upřímné, otevřené, společenské, ale zároveň také divoké a bouřlivé znamení. Energie Střelce je nespoutaná, nezávislá, odvážná i hladová po vědomostech. Je možné, že v těchto dnech někteří z nás zásadně přehodnotí své názory. Nelze počítat s tím, že to bude stabilní období. Energie Střelce nám do životů vhání překvapení a nečekané zvraty. Může také dojít k tomu, že bude odhalena šokující pravda. Určitá část lidí bude nucena vystoupit v tomto období ze své komfortní zóny – jiná možnost nebude.

Vliv planet během novoluní a zatmění

Konjunkce s Merkurem zdůrazňuje potřebu komunikace v tomto období. Střelec je velmi upovídané znamení, v tomto čase bude prostor na dlouhé filozofické debaty i výměnu názorů. Postavení Jupiteru naznačuje, že zde bude tendence k přehánění. Energie Uranu může zvyšovat nervové napětí a podporovat neočekávané změny. Pozor na úzkosti a neklid. Saturn nastalou situaci vyvažuje a snaží se ji stabilizovat.

planet-g6c851a2c8_1920.jpg

Těžko uvěřit, že nejde o Photoshop: Influencer a vizážista dokáže neuvěřitelné proměny žen pomocí make-upu

Nejvíce ovlivní Blížence, Panny, Střelce a Ryby

Nejvíce tyto dvě astrologické události probíhající ve stejný čas ovlivní 4 znamení: Blížence, Panny, Střelce a Ryby.

Vztahy Blíženců se v tomto čase vydají novým směrem. Nová éra vašeho partnerství právě začíná. Je možné, že se vztah mezi vámi a partnerem prohloubí, nebo si ve vztahu určíte nová pravidla. Každopádně všechny tyto změny proběhnou po vaší vzájemné dohodě a umožní vašemu vztahu růst. Nezadaní Blíženci mohou potkat v tomto období novou lásku.

Panny budou v čase novoluní řešit rekonstrukci. Uvědomí si, že jim doma již určité věci nevyhovují. Proto se rozhodnout naplánovat rekonstrukci bydlení, aby se opět cítily jako doma. Toto znamení je přeborníkem v plánování, proto si čas novoluní maximálně užije.

Obvykle společenského Střelce může zachvátit smutek. Toto znamení bude přemýšlet o tom, proč se mu nepodařilo dosáhnout svých cílů. Nespokojenost a pocit, že zaostali za ostatními, může Střelce trochu potrápit, ale zároveň si uvědomí, že vše v životě má nějaký smysl. Raději Střelcům v tomto čase nechte prostor, chtějí hloubat o samotě.

Ryby se musí v prosincovém novoluní připravit na možné kariérní změny. Zatmění Slunce může vaši kariéru nasměrovat úplně jinak, než jste původně zamýšlely. Zároveň se vám naskytne nová příležitost.Kam dál? Mikulášský kvíz: Jak dobře znáte tento oblíbený svátek?

Zdroj fotografií: Pixabay
Zdroje informací:
Bustle, InStyle, Elite Daily

Podcast